wtorek, 06 grudzień 2022
czwartek, 28 lipiec 2022 15:12

POLFISH - Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze. Wracamy do spotkań na żywo!

Przeczytasz w: 1 - 2 min

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od 16. edycji targów POLFISH. Na Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze w tradycyjnej formule spotkania na żywo zapraszamy do Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku w dniach 14-16.09.2022.

Jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie targi branży rybnej ewoluują. Wychodząc naprzeciw obecnym trendom planujemy poszerzyć zakres jedynych w Polsce
i jednych z największych w Europie targów branży rybnej POLFISH o produkty spożywcze.

Wystawcami targów są wiodący polscy producenci i importerzy ryb i owoców morza, rybnych wyrobów garmażeryjnych, jak również producenci pasz i systemów do przechowywania oraz transportu ryb i sprzętu do hodowli. Obok produktów rybnych, pojawią się produkty regionalne małych i średnich firm, płody z farm i hodowli ekologicznych, lokalne przetwórnie i gospodarstwa oraz grupy rybackie.

Kategoria „technologia” reprezentowana będzie m.in. przez producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa, przedsiębiorstwa oferujące kompleksowe projektowanie linii technologicznych i wdrażanie systemów produkcyjnych, a także sprzęt do utylizacji odpadów oraz wyposażenie dla gastronomii i sklepów. Dużą grupę wystawców stanowią dostawcy opakowań dla przetwórstwa i firm cateringowych oraz dystrybutorzy największych światowych marek artykułów BHP.

Do odwiedzenia targów zapraszamy właścicieli i menedżerów sklepów i hurtowni spożywczych oraz rybnych, sieci supermarketów, dyskontów, obiektów gastronomicznych i hotelarskich. Szeroka oferta skierowana jest do szefów kuchni, właścicieli restauracji, kierowników sklepów i firm cateringowych.

Targi POLFISH to ważne święto branży i miejsce spotkań profesjonalistów. Warto tu być!

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ TARGÓW >>

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.