sobota, 02 marzec 2024
czwartek, 18 styczeń 2024 11:20

X Forum Sektora Wołowiny pt. „Produkcja zrównoważona - szanse i zagrożenia”

Przeczytasz w: 1 minutę

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, Rada Sektora Wołowiny oraz współorganizator Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych organizują Forum Sektora Wołowiny. W tym roku odbędzie się jubileuszowa X edycja wydarzenia.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Udział w X edycji Forum zapowiedział Komisarz UE ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego 2024 r. w formacie hybrydowym: stacjonarnie w Hotelu Marriott w Warszawie al. Jerozolimskie 65/79 oraz z wykorzystaniem technik komunikacji zdalnej.

Zagadnienia jakie chcemy poddać dyskusji to propozycje do założeń nowej WPR, oraz szans i zagrożeń dla europejskiego rolnictwa w kontekście ewentualnej akcesji Ukrainy, transformacja sektora wołowiny w kierunku zrównoważonym ze szczególnym uwzględnieniem dobrostanu bydła, ograniczenia substancji aktywnych w leczeniu zwierząt, redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz lepszego zarządzania jakością̨ kulinarną, ważnej roli produkcji zwierzęcej w zrównoważonej produkcji rolnej i mięsa w zrównoważonej diecie.

W dyskusjach X Forum uczestniczyć będą jak co roku przedstawiciele organizacji oraz instytucji polskich jak i międzynarodowych.

Więcej informacji na stronie: https://beefforum.pl/

Twitter: https://twitter.com/BeefForumEU

Facebook: https://www.facebook.com/beefforum.eu

 

Sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.