sobota, 25 wrzesień 2021
TECHNOLOGIE PRODUKCJI

TECHNOLOGIE PRODUKCJI

 
Polska należy do największych producentów mięsa w Unii Europejskiej. W 2020 r. byliśmy natomiast 7. eksporterem branży na świecie, z…
Zapewnienie wysokiej czystości urządzeń ze względów higienicznych i technologicznych jest przedmiotem troski i celem działań producentów branży spożywczej.
Odzysk ciepła w zakładach produkcyjnych polega na powtórnym wykorzystaniu energii cieplnej niesionej przez ciecze, gazy oraz powietrze w procesie wentylacji.
Powstała aplikacja do obliczania zapotrzebowania na parę przy procesie pasteryzacji i sterylizacji w autoklawach oraz obliczania wartości sterylizacji.
Baranina to jeden z najbardziej niedocenionych przez Polaków produktów, za którym wciąż ciągnie się kiepska opinia z czasów PRL-u, gdy…
Burgery mięsne są produktami powszechnie dostępnymi w sklepach: spożywczych, sieciowych oraz innych punktach zaopatrujących konsumentów w wyroby mięsne.
Etykietowanie stanowi podstawowy i integralny element każdego procesu wprowadzania środka spożywczego do obrotu. Proces etykietowania podlega standaryzacji międzynarodowej uzupełnionej o…
Ocenia się, że aż ponad 1 mln Polaków nie je mięsa. Szukają oni jednakże typowego mięsnego smaku w jego roślinnych…
Strona 1 z 6

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.