sobota, 02 marzec 2024
poniedziałek, 22 styczeń 2024 09:26

Powracają Targi HISPACK - najważniejsze wydarzenie branży opakowań na południu Europy

Przeczytasz w: 2 - 3 min

Od 7 do 10 maja tysiące osób i wystawców z branży opakowań spotka się w Barcelonie na targach HISPACK, wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego zaprezentowane zostaną rozwiązania i trendy, kształtujące przyszłość branży opakowań.

Pięć obszarów

Podobnie jak w 2022, na targach HISPACK zobaczymy pełen przekrój rozwiązań z branży opakowań. Na Targach pokażą się wystawcy z 5 działów: Packaging Machinery & Process - maszyny, sprzęt i technologie do produkcji opakowań oraz maszyny do  pakowania produktów; Labelling & Bottling - maszyny i sprzęt do butelkowania, etykietowania, kodowania i znakowania produktów; Logistics Automation & Robotics - sprzęt intralogistyczny, obsługa, przechowywanie, dystrybucja i transport, a także systemy automatyki przemysłowej; Industrial Packaging - rozwiązania i materiały do opakowań wtórnych i trzeciorzędnych; Brand Packaging - surowce, opakowania, etui, innowacyjne zamknięcia, wzory, PLV oraz opakowania premium, wyróżniające produkty na sklepowych półkach i polepszające wrażenia kupującego.

Obecność na targach potwierdziło już wiele firm oferujących najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie opakowań, a także wiele osób odpowiedzialnych za zakupy maszyn i technologii w firmach produkcyjnych, które poszukują maszyn pakujących. Obecni będą także przedstawiciele branży hurtowej i detalicznej.  

Dobre perspektywy tegorocznej edycji Y8A1945 scaled

Targi Hispack, mocno nakierowane na innowacje i zrównoważony rozwój w technologiach opakowań, spodziewają się, że impreza przyciągnie ponad 720 wystawców z 20 krajów, którzy zaprezentują swoje rozwiązania na  powierzchni 31.000 m2. Szacujemy, że 1.250 marek  zaprezentuje swoją ofertę dla ponad  27.000 odwiedzających Targi osób. W tym roku na Targi ma przybyć o 10% więcej gości a zarazem o 12% więcej gości z zagranicy niż w roku ubiegłym. Przedstawiciele branży podkreślają fakt, iż Targi Hispack to jedyne wydarzenie branży opakowaniowej w Europie w pierwszym kwartale roku, co daje wyjątkową możliwość przedstawienia w tym okresie innowacyjnych rozwiązań na arenie międzynarodowej.   

Wyjątkowa oferta dla Gości z Polski

Polskie firmy, które odwiedzą Targi, mogą liczyć na indywidualne programy spotkań, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Biznesowym w ramach Dnia Polskiego. Dzień obejmuje między innymi spotkania instytucjonalne, szkolenia, prezentacje techniczne, spotkania B2B i networkingowe.

Polscy odwiedzający mogą zgłosić się do udziału w programie VIP Hosted Buyers, w którym mogą odebrać darmowy wstęp na Targi a także otrzymać pokrycie kosztów przelotów i hotelu w Barcelonie.

Innym ważnym krajem na tegorocznej edycji Targów będzie Japonia, która została zaproszona przez organizatorów jako rynek niezwykłych możliwości biznesowych. Odwiedzający i wystawcy HISPACK będą mieli okazję poznać najlepsze japońskie firmy z branży opakowaniowej, a także prześledzić historie ich sukcesów i  innowacyjnych technologii.

Zrównoważona gospodarka napędza branże opakowań

Jedną z licznych atrakcji Targów HISPACK będzie także strefa "Unboxing", w której odbędą się prezentacje poświęcone zrównoważonej gospodarce w pełnym cyklu życia opakowań. W tym miejscu odbędą się debaty dotyczące materiałów, wzornictwa, strategii, innowacji i zrównoważonych technologii w opakowaniach, stosowanych przez producentów w różnych gałęziach przemysłu. Otwarto także zgłoszenia do programu "Best in class", w którym zaprezentują się wybrani wystawcy Targów HISPACK, ktorzy pokażą przykłady dobrych praktyk wdrażania innowacji i zmian w opakowaniach.

Kolejną, wartą uwagi inicjatywą są także tours czyli trasy tematyczne, których szlakiem goście będa mogli zwiedzać Targi w taki sposób aby poznać najbardziej innowacyjne rozwiązania prezentowane na Targach. Zainteresowani będą mogli zapisać się na zwiedzanie Targów z przewodnikiem, w określonych godzinach lub odbyć trasę samodzielną przy pomocy mapy, na której zaznaczone są najważniejsze miejsca do odwiedzenia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Tarów HISPACK w Barcelonie lub zgłosić się do programu VIP dla międzynarodowych odwiedzających HOSTED BUYERS, zapraszamy na stronę www.hispack.com/en/ lub prosimy o mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.