niedziela, 21 kwiecień 2024
środa, 06 marzec 2024 10:17

FC FOODCONCEPT - linie do produktów w słoikach, puszkach i innych opakowaniach

Przeczytasz w: 1 minutę

Kompleksowe linie do produktów w słoikach, puszkach i innych opakowaniach. Systemy transportu i podawania opakowań, systemy dozowania.

FC Foodconcept oferuje kompleksowe wyposażenie zakładów przemysłu spożywczego, od maszyn do podstawowych operacji (mieszalniki, masownice, nastrzykiwarki, kotły do przygotowania sosów i zalew) aż po kompleksowe linie do produktów w słoikach,puszkach i innych opakowaniach (mieszalniki do sosów, systemy transportu i podawania opakowań, systemy dozowania, stanowiska robocze, systemy układania opakowań w koszach sterylizacyjnych, urządzenia specjalnego przeznaczenia i wiele innych). Nasza firma zapewnia pełną obsługę od wstępnych konsultacji, doradztwa, przez kompleksowy projekt linii aż po montaż i uruchomienie. 

logo

 

 

 

www.food-concept.eu

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.