czwartek, 17 czerwiec 2021
sobota, 01 maj 2021 14:03

Pełne bezpieczeństwo i kontrola łańcucha dostaw

Amplus Logistic – firma, którą tworzymy z pasją i zaangażowaniem od 2017 roku. Działamy w branży transportu, spedycji i magazynowania. Posiadamy młody tabor pojazdów, który umożliwia transport szerokiej gamy towarów.

Chcemy, aby usługi logistyczne miały nowoczesny wymiar - to hasło, które nam towarzyszy od początku istnienia firmy. Obsługiwane przez nas procesy są w pełni zdigitalizowane, a nasi klienci mają kontrolę nad realizacją zleceń i komfort współpracy.

Dlaczego my?

Wybierając naszą firmę, otrzymasz gwarancję bezpieczeństwa, kontrolę łańcucha dostaw, elastyczną formę współpracy.

Transport towarów konsumpcyjnych należy do jednego z najbardziej wymagających. Zachowanie optymalnych warunków przewozu dotyczących w szczególności temperatury gwarantuje, że towary delikatne i łatwo psujące się zachowują świeżość, są bezpieczne do spożycia i pozostają w dobrej kondycji.

Świadectwem najwyższych standardów jest uzyskany Certyfikat IFS Logistic na poziomie wyższym. Zakres audytu obejmował Międzynarodowy i krajowy transport artykułów spożywczych chłodzonych, mrożonych i w stałej temperaturze otoczenia (mięso, ryby, jaja, nabiał, owoce i warzywa, chleb, wyroby cukiernicze, marynowane i trwałe produkty spożywcze, napoje, oleje i tłuszcze, produkty suche) oraz wyrobów nieżywnościowych w temperaturze kontrolowanej.

Dysponujemy naczepami standardowymi o wysokości 2,65m oraz doppelstock wraz agregatami, które umożliwiają transport towarów 2 poziomach, pojemność naczepy to 66 euro palet. Dodatkowo posiadamy  naczepę z możliwością łączenia ładunków o różnej temperaturze transportu (bitemp) również z możliwością załadunku na dwóch poziomach

Spełniamy wymogi określone w Umowie o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów (ATP).

Nasze usługi obejmują transport krajowy i międzynarodowy. Przewozimy mięso surowe i mrożone. Zapewniamy transport drogą lądową, realizację formalności celnych oraz dotyczących kontroli jakości.

Transport mięsa realizujemy w warunkach uwzględniających spełnianie restrykcyjnych przepisów. To zapewnia, że towary łatwo psujące się zachowują świeżość i są bezpieczne do spożycia.

Zabezpieczamy towar przed wahaniami temperatury, wilgocią, dostępem tlenu, zanieczyszczeniem i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Przy wcześniejszym ustaleniu na specjalne życzenie klienta możemy również przed załadunkiem ozonować ładownie naczepy.

Przestrzegamy wymogów sanitarno-epidemiologicznych i fitosanitarnych o czym świadczy Decyzja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Krakowie. Decyzja umożliwia prowadzenie działalności w zakresie transportu produktów pochodzenia zwierzęcego (drobiu, wieprzowiny, wołowiny, baraniny, koniny, dziczyzny, koziny i ryb).

Świadczymy usługi dedykowane dla segmentu „fresh”, zapewniające odpowiednie warunki transportu od odbioru towaru u producenta do dostawy u odbiorcy.

Amplus Logistic LOGO Black

 

tel. 12 620 35 22

www.amplusligistic.com, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.