sobota, 28 maj 2022
sobota, 01 styczeń 2022 13:29

IBIS - miesiarki spiralne z dzieżą stałą 45 – 80

Miesiarki spiralne z dzieżą stałą są idealne do miesienia, ucierania, wyrabiania, ugniatania ciast. Doskonale sprawdzają się przy ciastach pszennych, drożdżowych oraz ciastach ciężkich. Są niezastąpione w piekarniach, pizzeriach, restauracjach, barach, kuchniach hotelowych. Specjalny profil miesidła gwarantuje równomierne miesienie wszystkich składników ciasta, nawet przy jego małej ilości, nie przekraczającej 5% objętości dzieży.

Przemysłowe miesiarki do ciasta – różne rodzaje

Miesiarki spiralne doskonale nadają się do wyrobu, ugniatania, ucierania, czy mieszania ciast w małych i średnich zakładach gastronomii, piekarniach oraz cukierniach. Można w nich przygotować każdy rodzaj ciasta – od pszennego, mieszanego, do żytniego. W ofercie IBIS znajdziesz wiele różnych modeli miesiarek spiralnych, w tym z dzieżą wyjezdną i o różnej pojemności

Miesiarki spiralne z dzieżą stałą posiadają skrzynkę elektryczną w standardzie wykonaną ze stali nierdzewnej. Pracują w trybie cichym, dzięki zastosowaniu przekładni pasowych. Zapewniają również równomierne wymieszania ciasta, nawet jeśli składniki w dzieży nie przekraczają 5% jej objętości.

Modele spiralne z dzieżą wyjezdną wykonane są ze stali lakierowanej. Na życzenie klienta jesteśmy jednak w stanie zaoferować również model ze stali nierdzewnej. Tego rodzaju urządzenie również pracuje w trybie cichym, zapewnia wymieszanie wszystkich rodzajów ciasta przy niewielkiej ilości składników.

Z kolei miesiarki kątowe to urządzenia nowoczesne, wyposażone w wytrzymały mechanizm napędu miesidła do miesienia „trudnych” ciast. Przemysłowe miesiarki z narzędziami wymiennymi znajdą zastosowanie w zakładach, w których wyrabia się duże ilości ciasta. Jest to sprzęt bardzo wydajny produkcyjnie i umożliwiający przygotowanie wielu rodzajów ciast.

IBIS – miesiarki zgodne z obowiązującymi normami

Wciąż staramy się zdobyć zaufanie nowych klientów, mimo że od lat współpracujemy z wieloma stałymi partnerami. IBIS, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotowało dla nich nowoczesny park maszyn, w którym można zapoznać się z działalnością i produktami firmy.

Wszystkie miesiarki sygnowane naszym logo zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami CE oraz przy zastosowaniu najnowszych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy. Przywiązujemy niezwykle dużą wagę do jakości ich wykonania. W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem, pozostajemy do dyspozycji klientów.

 IBIS SZUBIN logo

IBIS

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Remigiusz Koniec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 52 391 02 01
+48 530 188 187

https://ibis.net.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.