środa, 29 maj 2024
sobota, 01 styczeń 2022 15:20

AGROCOMPLEX - koncentraty mleczne i serwatkowe

Przeczytasz w: 1 minutę

Koncentraty  ze względu na szereg właściwości funkcjonalnych: wiązanie wody, zdolność emulgowania tworzenia żeli, ubijania i tworzenia piany, lepkość oraz wysoką stabilność cieplną przeznaczone są do przemysłu mleczarskiego, cukierniczego, piekarniczego, koncentratów spożywczych, przemysłu mięsnego oraz odżywek białkowych.

Koncentrat białek serwatkowych jest otrzymywany w procesie suszenia półproduktu powstałego po eliminacji z serwatki płynnych składników niebiałkowych natomiast Koncentrat białek mlecznych otrzymywany jest z mleka odtłuszczonego w procesie eliminacji części laktozy i minerałów przy użyciu metody ultrafiltracji a następnie poddawany suszeniu na wieży rozpyłowej.

Koncentraty zasadnicza podstawa diety zawodowych sportowców oraz ludzi preferujących czynny i zdrowy tryb życia a ze względu na wysoki poziom protein a zarazem niski wskaźnik laktozy doskonale sprawdzają się  w produkcji sera podnosząc właściwości tworzenia skrzepu, gwarantując dobrą stabilność termiczna, formowanie i stabilizację masy tłuszczowej. Produkty cechują się doskonałą rozpuszczalnością i rozpraszalnością , wysoką wartością odżywczą, zdolnością przetwarzania w niskiej temperaturze dając gwarancje, iż proteiny nie zmienia swojej struktury.

Zrzut ekranu 2022 02 03 152559

AGROCOMPLEX Sp. z o.o.
ul. Stolarska 3
07-200 Wyszków

 + 48 29 74 109 65
 + 48 29 643 29 90

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.