sobota, 28 maj 2022
sobota, 01 styczeń 2022 14:58

HERT - krajalnice tarczowe serii PREMIUM TOUCH

Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH S MHS Schneidetechnik GmbH

Krajalnice tarczowe serii PREMIUM TOUCH to najnowszej generacji krajalnice, modele wolnostojące przeznaczone do krojenia wszelkiego rodzaju pieczywa - od delikatnego pszennego, przez mieszane po żytnie oraz żytnie razowe z dużą zawartością nasion - bezpośrednio w punkcie jego sprzedaży. Maszyna przeznaczona do pracy z obsługą sklepu. Nóż tarczowy o zwiększonej średnicy ø420 mm umożliwia bardzo precyzyjne krojenie nawet tzw. "trudnych" chlebów. Wybór grubości kromki. Zwiększona o 20% szybość krojenia oraz dotykowy panel sterujący dalej więcej możliwości. Modele te również mają wymienne kolory frontów maszyn, tak więc można je dopasować do kolorystyki punktu sprzedaży pieczywa.

Urządzenie nadaje się do krojenia wszelkiego rodzaju chleba od delikatnego pszennego, przez mieszane po żytnie oraz żytnie razowe, dzięki nożowi tarczowemu również pieczywa ciepłego

logo2 300x225

 

 

 

 

 

 

Hert Sp. z o.o.
03-231 Warszawa
ul. Odlewnicza 4A
+48 22 594 05 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.hert.pl/

Więcej w tej kategorii: « WIESHEU - piec konwekcyjny Dibas blue

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.