sobota, 28 maj 2022
sobota, 01 styczeń 2022 15:28

POLDER - produkcja kajmaków

 

Jesteśmy największym w Polsce producentem kajmaków i gotowych mas kajmakowych

Od 20 lat nieprzerwanie działamy jako firma rodzinna, przywracając zapomniany smak kajmaku w Polsce i zagranicą. Nasza praca przyniosła efekty: klienci szukają “tego prawdziwego kajmaku z wiatraczkiem”, zaś ci którzy nie znali kajmaku nie dowierzają, że tak prosty skład może przynieść tak smaczny produkt.

Od początku stawialiśmy sobie za cel, by przywrócić tradycyjny smak, bez sztucznych dodatków. Brązowy kolor i gęsta konsystencja są efektem długotrwałej karmelizacji mleka z cukrem. Kajmak pakowany jest “na gorąco”, dzięki czemu nie potrzebuje żadnych konserwantów.

Nasz kajmak jest wpisany na ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych i Regionalnych jako produkt tradycyjny Pomorza i Kujaw. Za wytwarzanie produktu zgodnie z tradycyjną recepturą zachowując najwyższe standardy jakościowe uzyskaliśmy znak “Jakość Tradycja”, Regionalny charakter produktu został wyróżniony znakiem “Dziedzictwo kulinarne- Kujawy i Pomorze”.

polder

POLDER

https://kajmak.com.pl/

Dział Sprzedaży
Anna Pankowska
tel: 570 776 999

Natalia Wejnarska
tel: 577 444 034

tel: 56 495-30-72
fax: 56 495-30-71
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.