piątek, 01 grudzień 2023
niedziela, 08 październik 2023 09:07

Wspólne stoisko Członków Polskiej Izby Mleka na targach Anuga 2023

Przeczytasz w: 1 - 2 min

Targi Anuga to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń sektora spożywczego w Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży mleczarskiej Polska Izba Mleka,  dzięki środkom Funduszu Promocji Mleka, umożliwiła udział polskim firmom takim jak: Alima Bis, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Mlekovita, Poland Food, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, SOT, Trade Milk, Bartex, Lactelle - w tym prestiżowym przedsięwzięciu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i zapoznania się z ofertą wystawców: hala nr 10.1, stoisko nr C070/C078.

Polska Izba Mleka  jest prężnie działającą organizacją, która jako cel główny postawiła sobie wspieranie sektora IMG 20231009 WA0018 mleczarskiego w obszarach promocji i eksportu. Dlatego też zapewniamy polskim firmom udział w największych imprezach targowych na świecie, co stanowi znakomitą okazję do zaprezentowania doskonałej jakości i unikalności polskich produktów mleczarskich.

- Koncepcja wspólnego stoiska umożliwia budowanie wizerunku polskiej branży mleczarskiej, jako podmiotu mającego w swoim portfolio większość znanych na świecie produktów mleczarskich oraz jako producenta doskonałej jakości artykułów i solidnego partnera z Europy. – mówi Agnieszka Maliszewska, dyrektor Polskiej Izby Mleka.

Dzięki targom, polskie firmy mleczarskie mają szansę zwiększyć swą rozpoznawalność z uwagi na fakt, że większą część zwiedzających stanowią importerzy i dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata. Szerokie perspektywy nawiązania kontaktów biznesowych, prezentacja oferty produktów, czy zbadanie oczekiwań klientów z rynków eksportowych, to kluczowe informacje, które są punktem wyjścia do ekspansji i umocnienia pozycji rodzimych producentów.

Źródło: Polska Izba Mleka

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.