sobota, 29 styczeń 2022
wtorek, 03 sierpień 2021 14:44

HUSKY Partnerem 18 Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej!

Jest nam niezmiernie miło po raz pierwszy gościć firmę Husky Injection Molding Systems w gronie Partnerów 18 Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej - największego wydarzenia branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Husky jest Złotym Partnerem forum. Ta konferencja to doskonała okazja na wymianę opinii, doświadczeń i wiedzy z innymi przedstawicielami sektora oraz ekspertami, a także szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Husky to największy dostawca urządzeń i usług do formowania wtryskowego dla przemysłu tworzyw sztucznych. Zespół inżynierów, projektantów i specjalistów w zakresie materiałów i oprogramowania codziennie koncentruje swoje działania na budowaniu sukcesu klientów w ponad 140 krajach.

Siedziba oraz główne zakłady produkcyjne Husky znajdują się w Kanadzie, a pozostałe w USA, Luksemburgu, Szwajcarii, Chinach i Czechach. Dodatkowo firma posiada trzy centra techniczne w Japonii, Luksemburgu i Szanghaju.

Husky buduje, instaluje i obsługuje najbardziej kompleksową gamę systemów oraz urządzeń do formowania wtryskowego na świecie. Klienci mogą korzystać z  rozszerzonych  planów gwarancyjnych, a także spersonalizowanej pomocy 600 przedstawicieli w 40 biurach serwisowych i handlowych.

Oprócz sprawdzonych produktów Husky oferuje również opracowywanie rozwiązań, wspólne planowanie, projektowanie, budowę fabryk, szkolenia dla klientów, integrację systemów i pełne zarządzanie zasobami. Współpracuje również w zakresie ulepszeń produktów specyficznych dla działalności produkcyjnej.

Husky wspiera rozwój recyklingu poprzez innowacje, a także współpracę z partnerami branżowymi w celu opracowania ulepszonych materiałów i procesów na rzecz zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych. Specjalna technologia Multi-Layer Husky wykorzystywana jest przez wiele firm do precyzyjnego wtryskiwania warstwy barierowej PET z recyklingu w środkowej warstwie opakowania, co skutkuje mniejszym śladem węglowym. Współpracujący z Husky zdają sobie sprawę z korzyści płynących ze wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym z dobrze zorganizowanym i opłacalnym ekonomicznie procesem recyklingu butelek.

Temat korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju technologii PET zasługuje na głębsze spojrzenie, aby był w pełni zrozumiany i doceniony. Społeczeństwo staje się bardziej sumienne w robieniu tego, co jest dobre dla planety oraz zapewnianiu prosperującej gospodarki, a opakowania PET w technologii Multi-Layer do nabiału spełniają wymagania konsumentów i firm, które ich używają.


Rekrutacja uczestników 18. Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej trwa, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony konferencji, gdzie dostępne są szczegółowe informacje: www.2021.forum-mleczarskie.org

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.