sobota, 29 styczeń 2022
czwartek, 02 wrzesień 2021 09:44

Firma SIG została Złotym Partnerem 18 FSM

Firma SIG została Złotym Partnerem 18 edycji Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbywać się będzie w Białymstoku w dniach 8-9 września.

SIG jest wiodącym dostawcą systemów i rozwiązań w zakresie linii nalewających oraz kartonowych opakowań aseptycznych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby dostarczać konsumentom na całym świecie produkty spożywcze i napoje w sposób bezpieczny i zrównoważony oraz w przystępnej cenie.

Firma SIG podczas Forum będzie mówić o rzeczach wielkiej wagi dla branży, o wyzwaniach jakie niosą nowe regulacje prawne w zakresie zrównoważonego rozwoju i gospodarki cyrkularnej, o zmieniających się oczekiwaniach konsumentów wobec producentów i przetwórców oraz o tym w jaki sposób innowacyjne technologie wspierają  uczestników branży w osiąganiu synergii we wszystkich tych obszarach.

- „W SIG stawiamy na technologię wspierającą zrównoważony biznes. Nasz system będący połączeniem wysokowydajnych urządzeń do aseptycznego napełniania płynnej żywności oraz przyjaznego środowisku opakowania kartonowego jest doskonałym dowodem na to jak ekologia i ekonomia mogą ze sobą współgrać. Podzielimy się z Państwem naszymi osiągnięciami w zakresie obniżania śladu węglowego oraz podnoszenia efektywności produkcji – podkreśla Sylwia Jurys, Dyrektor regionu kraje Nordyckie, Polska, Rosja w firmie SIG.”

Nasza unikalna technologia i wyjątkowe możliwości innowacyjne pozwalają oferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dla zróżnicowanych produktów, inteligentnych fabryk i e-opakowań, a wszystko to w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb Konsumentów. SIG jest liderem w dostarczaniu  przyjaznych dla środowiska opakowań kartonowych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów na bazie roślin, eliminacji surowców nieodnawialnych. W ofercie również istnieją papierowe słomki w różnych kształtach oraz zakrętki przytwierdzone do opakowania, zgodne z dyrektywą SUP.

Firma SIG z siedzibą w Neuhausen w Szwajcarii, została założona w 1853 r. Umiejętności i doświadczenie około 5500 naszych pracowników na całym świecie pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych Klientów w ponad 60 krajach. W 2019 roku SIG wyprodukowało 38 miliardów opakowań kartonowych i wygenerowało 1,8 miliarda euro przychodów. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.sig.biz.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.