sobota, 29 styczeń 2022
czwartek, 29 lipiec 2021 10:00

Credit Agricole Bank Polska partnerem strategicznym 18 Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej!

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny Credit Agricole Bank Polska został partnerem strategicznym Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, największej konferencji branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Bank jest również partnerem strategicznym uroczystej Gali Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, podczas której przyzna swoją statuetkę w kategorii Lider Ekspansji. Wydarzenia odbędą się 8-9 września br. w Białymstoku.

Credit Agricole Bank Polska należy do Grupy Crédit Agricole – jednej z 10. największych grup bankowych na świecie. Korzystając z własnego modelu bankowości zorientowanej na klienta, Grupa Crédit Agricole obsługuje ponad 52 mln klientów w 48 krajach na całym świecie w takich obszarach, jak: daily banking, kredyty, płatności czy consumer finance. Jest też ekspertem w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Credit Agricole Bank Polska jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Pomaga klientom z różnych obszarów bankowości, m.in. detalicznej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw, korporacyjnej oraz w obszarze Consumer Finance. Dzięki synergii z innymi spółkami Grupy CA w Polsce, bank oferuje również światowej klasy rozwiązania z zakresu leasingu i faktoringu, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

„Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – to zdanie przyświeca bankowi przy realizowaniu usług. Oznacza ono, że w centrum uwagi jest zawsze klient i jego potrzeby.

Relacje z klientami korporacyjnymi w Polsce Crédit Agricole buduje od ponad 30 lat. Początkowo jako oddział Crédit Agricole CIB, a od 2013 r. pod szyldem Credit Agricole Bank Polska. Klientom korporacyjnym bank oferuje indywidualne rozwiązania finansowe oraz najwyższą jakość obsługi w obszarach jak: standardowe finansowanie, bankowość transakcyjna, finansowanie handlu, rynki kapitałowe, bankowość inwestycyjna i finansowanie strukturalne. Obecnie bank obsługuje ponad tysiąc dużych firm z branż: rolnictwo i produkcja żywności, telekomunikacja i media, produkcja i dystrybucja energii, nieruchomości, meble i obróbka drewna, opieka zdrowotna i farmaceutyki, transport, motoryzacja, produkcja przemysłowa.

Credit Agricole jest strategicznym partnerem Forum i Gali od 2014 r. Bank aktywnie angażuje się w pomoc przedsiębiorcom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. W rozwoju relacji i w budowaniu oferty produktowej skierowanej do klientów z segmentu rolnego i rolno-spożywczego, bank korzysta z doświadczeń francuskich Banków Regionalnych Crédit Agricole – historyczny lider bankowości dla rolnictwa i sektora rolno-spożywczego we Francji, Crédit Agricole, chce pozostać bankiem referencyjnym dla tych branż, a także kluczowym graczem na rzecz bezpieczeństwa żywnościowego w Europie, poprzez obsługę wszystkich uczestników łańcucha wartości: produkcji, handlu, przetwórstwa i detalu. Dlatego Crédit Agricole nieustannie poszerza swoją wiedzę specjalistyczną, aby wyjść naprzeciw współczesnym wyzwaniom tych sektorów gospodarki.

Forum to doskonała platforma wymiany doświadczeń i wiedzy z obszaru sektora żywieniowego pomiędzy przedstawicielami i specjalistami branży. To również okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia już istniejących, dlatego decyzję o udziale warto podjąć jak najszybciej.

Więcej informacji o Forum oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: www.forum-mleczarskie.org

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.