wtorek, 28 czerwiec 2022
czwartek, 16 grudzień 2021 12:31

POWER COUPLE- Renomowany producent zbiorników Pro-Inox nawiązuje współpracę z Bactoforce

Błyskawiczny start 

W październiku w 2020 roku firma Pro-Inox jako Zakład Produkcyjny w Marcinkowie rozpoczęła swoją działalbactoforce final4ność produkcyjną obejmującą samodzielne realizacje projektów w zakresie konstruowania i produkcji urządzeń zbiornikowych ze stali kwasoodpornej. Kluczem do sukcesu, jaki firma osiągnęła w niespełna rok po uruchomieniu, jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra zarówno inżynieryjna, jak i produkcyjna, nowoczesny park maszynowy, chęć podejmowania wyzwań, a także dbałość o najwyższą jakość i terminowość realizowanych projektów.

Zaplecze produkcyjne 

Zakład dysponuje halą produkcyjną o łącznej powierzchni 2000m2. Nowoczesny i wysoce profesjonalny park maszynowy umożliwia produkcję urządzeń od podstaw. Każdy projekt realizowany jest pod ścisłą kontrolą inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w obszarze projektowania, technologii, jak i doradztwa technicznego.

Przede wszystkim – ludzie

Jako zespół doświadczonych profesjonalistów, od początku naszej działalności przestrzegamy fundamentalnej zasady polegającej na produkcji urządzeń i świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Jakość ma dla nas priorytetowe znaczenie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz sukces zależy od stopnia zadowolenia naszych Klientów. Kontrola jakości jest przeprowadzana na każdym etapie produkcji, począwszy od sprawdzenia jakości dostarczanych materiałów i detali niezbędnych do budowy, a kończąc na odbiorze gotowego urządzenia.

Dodatkowa gwarancja jakości

Nasz produkt to my. Odpowiadamy za jego najwyższą jakość. Aby zapewnić ją naszym klientom, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z niezależnym ekspertem – firmą Bactoforce. Jest ona liderem na europejskim rynku w zakresie badań nieniszczących sprzętu produkcyjnego. Jednym z głównych obszarów działalności Bactoforce są inspekcje zbiorników, czyli kontrola powierzchni wewnętrznej pod kątem niedoskonałości, mogących stwarzać ryzyko higieniczne oraz kontrola systemu mycia CIP sprawdzająca skuteczność domywania zbiornika. Jesteśmy przekonani, że współpraca ta przyniesie wymierne korzyści naszym klientom, dając im pewność zakupu najwyższej jakości, bezpiecznego pod względem higienicznym zbiornika.

bactoforce final5

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.