piątek, 03 grudzień 2021
środa, 21 październik 2020 10:15

Nowe oprogramowanie OBCC dla analizatorów gazów firmy Witt. Łatwe zarządzanie danymi

Nowe oprogramowanie OBCC firmy Witt ma znacznie ułatwić życie kierownikom ds. jakości w sektorze żywności. Dzięki nowoczesnemu interfejsowi użytkownika i przejrzystej strukturze oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze.

Aplikacja Windows umożliwia profesjonalne zarządzanie danymi, począwszy od szybkiej analizy danych po pełną archiwizację cyfrową. Klienci mogą pobrać darmową 30-dniową wersję próbną.

Oprogramowanie OBCC jest idealnym uzupełnieniem analizatora gazów Witt OXYBABY® 6.0 i PA. Rdzeń aplikacji stanowi czytelny wyświetlacz, na którym wyświetlają się wszystkie dane. Inspektor ds. jakość może błyskawicznie odczytać wyniki analizy i dane podstawowe z podłączonego analizatora.

Narzędzie do analizy graficznej i archiwizacja cyfrowa

Graficzna prezentacja wyników pozwala na łatwą i szybką analizę danych. Rożne opcje filtrowania, na przykład według daty, produktu lub linii opakowania, pomagają w ocenie wyników pomiarów i identyfikacji problemów z jakością. W ten sposób praca jest wykonywana efektywnie.

Oprogramowanie OBCC oferuje również różne opcje eksportu. Oprócz formatu csv, na przykład na potrzeby dalszego przetwarzania w MS Excel, można generować raporty PDF jednym kliknięciem. Eksport opiera się na indywidualnych ustawieniach filtrów i zawiera grafikę. W ten sposób użytkownik generuje dokumentację kontroli jakości dokładnie tak, jak zostało to określone. Jest to szczególnie cenne dla komunikacji z klientami i kontroli certyfikacyjnych.

Zarządzanie danymi podstawowymi na różnych urządzeniach

Kolejną zaletą oprogramowania OBCC jest wygodne zarządzanie danymi podstawowymi. Produkty, użytkownicy i linie opakowania mogą być tworzone bezpośrednio w interfejsie użytkownika i automatycznie powiązane z podłączonym urządzeniem. Utworzone dane podstawowe można wyeksportować jednym kliknięciem. Dane, wraz z listą urządzeń, można również importować. W ten sposób można w najprostszy możliwy sposób zarządzać danymi podstawowymi na różnych urządzeniach i przesyłać je do innych urządzeń.

Oprogramowanie OBCC może być używane z urządzeniami Witt OXYBABY® 6.0, OXYBABY® Med i PA 7.0. Transfer danych odbywa się poprzez USB. Za pomocą jednej licencji można zarządzać dowolną liczbą urządzeń Witt. Darmowa 30-dniowa wersja próbna jest dostępna do pobrania na stronie internetowej www.wittgas.com.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.