piątek, 29 wrzesień 2023

TI-MA SP. ZO.O.

Gdańsk

woj. pomorskie

Wszystkie dane

O firmie

Historia spółki Ti-Ma jest nierozerwalnie związana z firmą Industrievertretung Rudolf Thielmann. W 1984 r., 18-letni wówczas Rudolf Thielmann rozpoczął pracę na własny rachunek od remontu i sprzedaży używanych maszyn dla branży mięsnej w niemieckiej miejscowości Borod Westerwalde niedaleko Kolonii. Po czterech latach przeniósł się do Gremmelin koło Rostocka, gdzie firma miała swoją siedzibę do 2012r.

W 1990 roku utworzył przedstawicielstwo w formie oddziału w Gdañsku, w którego ofercie znalazły się urządzenia renomowanych marek, posiadające europejski certyfikat jakości. W 1992 r. powstała firma Ti-Ma z p. Rudolfem Thielmannem jako prezesem, która wzięła na siebie wszelkie obowiązki związane z serwisem i sprzedażą części zamiennych. Od 2002 r. właścicielami firmy są Maria Andrzejewska, która jednocześnie objęła funkcję prezesa firmy, oraz Arkadiusz Stadnik.

Firmy rozwijały się prężnie, zwiększając z roku na rok obroty, do czego przyczyniał się młody, lecz fachowy zespół umiejętnie prowadzony przez szefa-właściciela Rudolfa Thielmanna, w tym czasie już doświadczonego przedsiębiorcy, a konsekwencja, zdecydowanie i energia w działaniu wpływały na pozytywny obraz firmy.

Pod koniec 2012 r. dokonana została restrukturyzacja. W jej ramach, wychodząc naprzeciw życzeniom polskich klientów, skupiono całą działalność w jednej firmie. Od tego momentu Ti-Ma oprócz serwisu i sprzedaży części zamiennych, przejęła również działalność związaną ze sprzedażą maszyn pod patronatem Rudolfa Thielmanna. W ten sposób skoncentrowano wszystkie rodzaje działalności w jednej, całkowicie polskiej firmie.

Ti-Ma, a wcześniej IRT znane są dobrze na polskim rynku, zaś maszyny i urządzenia przez nie sprowadzane można spotkać w wielu zakładach mięsnych w Polsce i za granicą. W swej ofercie posiada marki wielu, renomowanych, europejskich producentów.

Na początku września 2015 r. do grona wspólników dołączyła Pani Justyna Żuk z działu organizacji i księgowości oraz Pan Krzysztof Pawlak z działu serwisu. Tym samym TI-MA ma obecnie 4 wspólników.

 

Oferta

Aktywatory

Detektory metali

Etykieciarki

Gilotyny

Klipsownice

Komory wędzarnicze

Kostkownice

Krajalnice

Kutry

Dane kontaktowe

ul. Opolska 8

80-395 Gdańsk

woj. pomorskie

fax (+48 58) 558 03 79

KRS: 0000078576

REGON: 190340398

sekretariat@ti-ma.pl

http://www.ti-ma.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: ROZDRABNIANIE I KUTROWANIE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.