środa, 29 maj 2024

STÄUBLI POLSKA

Łagiewniki Nowe

woj. łódzkie

Wszystkie dane

O firmie

Zwiększające produktywność innowacyjne technologie mechatroniczne

Firma Stäubli jest globalnym dostawcą technologii mechatronicznych w trzech obszarach działalności: złącza, robotyka i włókiennictwo. Pomagamy klientom chcącym zwiększyć swoją produktywność w wielu sektorach przemysłu. Jesteśmy międzynarodową grupą działającą obecnie w 29 krajach, mającą agentów w 50 krajach na czterech kontynentach. Grupa 5000 pracowników zatrudnionych na całym świecie jest zaangażowana we współpracę z klientami w niemal każdej branży, zapewniając kompleksowe rozwiązania i długoterminową obsługę. Firma Stäubli została założona w 1892 r. Najpierw był to mały warsztat w Horgen w kantonie Zurich, dziś jest to międzynarodowa grupa z siedzibą w Pfäffikon w Szwajcarii.

Odział Stäubli w Polsce powstał w 1997 roku w Łodzi, w centrum Polski dla łatwego dostępu do różnych rejonów przemysłowych. Lokalizacja pozwala zapewnić pełny serwis klientom działu tekstylnego i szybkozłączy, włączając serwis części zamiennych.

 

 

Oferta

Szybkozłącza

Robotyka

Maszyny włókiennicze

Słowa kluczowe: robotyka i automatyka

Dane kontaktowe

ul. Okólna 80/82

95-002 Łagiewniki Nowe

woj. łódzkie

KRS: 0000204706

REGON: 471649388

staubli.pl@staubli.com

https://www.staubli.com/pl-pl/

Mapa

Firma w kategoriach: ROBOTYKA I AUTOMATYKA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.