środa, 29 maj 2024

JELUX POLSKA Spółka z o.o.

Żory

woj. śląskie

Wszystkie dane

O firmie

Firma JELUX to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych dostawców jelit naturalnych w Polsce. Obecnie firmę JELUX tworzy zgrany zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy wspólnie dbają o dynamiczny rozwój firmy każdego dnia.

Firma JELUX jest członkiem Polskiego Związku Producentów i Dystrybutorów Jelit oraz Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Została również odznaczona tytułem "Przejrzystej firmy". Od początku swojej działalności współpracuje i dostarcza swoje produkty do zakładów mięsnych na terenie całego kraju.

 

Oferta

 

Budując pozycję lidera na rynku, wzbogacaliśmy naszą ofertę o nowe produkty. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę przypraw, osłonek naturalnych i innych akcesoriów niezbędnych do produkcji własnych wyrobów. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy.

W ofercie jelit naturalnych:

- jelita baranie

- jelita wieprzowe

- jelita wołowe

 

Dane kontaktowe

ul. Towarowa 2

44-240 Żory

woj. śląskie

KRS: 0000413648

REGON: 242873686

biuro@jelux.pl

https://jelux.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: OSŁONKI I JELITA NATURALNE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.