piątek, 27 maj 2022
sobota, 01 styczeń 2022 15:04

MECH-MASZ - wózki podnoszące do dzież ubijaczek HUB-1

 

Zasilany akumulatorami wózek podnoszący do dzież ubijaczek.

Odbiór kotłów z ubijaczek, przetransportowanie ich do miejsca pracy i dalej podniesienie celem wylania masy do form czy blach.

Podnoszenie kotłów, worków, skrzynek wpływa na wydajność pacy, a nierzadko się zdarza, że prowadzić może do urazów i w efekcie zwolnień lekarskich.

W aktualnych czasach trudno znaleźć pracowników i ich utrzymać. To właściciela zadaniem jest poprawa warunków pracy. Zdrowy, zadowolony zespół Twoich pracowników to klucz do sukcesu i rozwoju firmy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania jakim jest automatyczny wózek podnoszący, bez wysiłku następuje odbiór kotłów z ubijaczekprzetransportowanie ich do miejsca pracy i dalej podniesienie celem wylania masy do form czy blach. Wózek podnoszący HUB-1 pracuje w pełni niezależnie, zasilany jest na nowoczesne baterie żelowe o dużej żywotności. Wskaźnik naładowania baterii cały czas informuje użytkownika o posiadanej mocy, a po skończonej pracy podłącz HUB-a do zasilania 230 V i nastąpi jego automatyczne naładowanie. O uniwersalności HUB-a stanowią również rozsuwane nogi, których szerokość można dopasować do posiadanego modelu ubijaczki. Dostosowany jest do pracy z kotłami o pojemności do 100 litrów (na życzenie można zmienić konstrukcję i dopasować do wymagań). Płyta podnosząca kocioł jest odkręcana i wymienna, dzięki czemu można używać wózka do pracy z innymi „ciężarami” jak worki, skrzynki, pakiety blach i form wypiekowych …

Sam wiesz, jak ciężka potrafi być praca w piekarni i cukierni.

Znakomite rozwiązanie znacznie ułatwiające i przyspieszające pracę obsługi przy konieczności podnoszenia kotła.

  • Urządzenie mobilne na kółkach, łatwe do przemieszczania.
  • Podnoszenie  kotła na dowolną wysokość realizowane mechaniczne za pomocą zainstalowanych napędów.
  • Zasilanie bezpośrednio z akumulatorów, nie ma konieczności podłączenia urządzenia do stałego źródła prądu.
  • Prosty panel sterowania z przyciskami podnoszenia / opuszczania.
  • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów stale informuje użytkownika o pozostałej mocy lub ewentualnej konieczności doładowania akumulatorów.

logoMech Masz

  • Mech-Masz Szczeciński Sp. z o.o. Sp. k.
  • Jaroszewo 80, 88-400 ŻNIN
  • (+48) 52 302 00 73
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • https://mech-masz.com.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.