niedziela, 28 luty 2021

Zmiana w zarządzie firmy IGLOO, jednego z największych polskich producentów profesjonalnych urządzeń chłodniczych i agregatów skraplających. Urządzenia firmy można spotkać w sklepach i gastronomii w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach świata.

Sery żółte SM Mlekpol są naturalne, oparte na tradycyjnej recepturze, przez co są od lat cenione przez konsumentów. Posiadają prosty skład i czystą etykietę. Teraz dzięki odświeżonej szacie graficznej jeszcze bardziej przykuwają uwagę i wyróżniają się na rynku

Możliwości w zakresie projektowania, produkcji i instalacji urządzeń pakujących oraz zintegrowanych rozwiązań liniowych na różnych rynkach końcowych, dla różnorodnych zastosowań. Wszystkie te informacje można zebrać w jednym miejscu i w języku polskim. Ishida Europe przygotowała bowiem polską wersję językową swojej nowej strony internetowej

Wszystkie maszyny produkcyjne oraz ich zespoły (ciągi technologiczne), które zostają wprowadzone do obrotu lub użytkowania po raz pierwszy w Unii Europejskiej, muszą spełniać tak zwane zasadnicze wymagania bezpieczeństwa.

Chiny skupiają swoje działania w rolnictwie na rozwoju innowacyjnych programów naukowych wspierających zasoby hodowlane bydła i drobiu.

Z inicjatywy Agnieszki Maliszewskiej - Dyrektor Polskiej Izby Mleka dn. 5 lutego br. odbyło się spotkanie online,  zorganizowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ws. możliwości eksportowych produktów mleczarskich do Nigerii.

Mięso z laboratorium to już rzeczywistość - sprzedaje je singapurska restauracja i ponoć ciężko odróżnić je od pierwowzoru. Na horyzoncie widać kolejne wynalazki biotechnologów, którzy pracują już nad mlekiem i drewnem.

Globalna sytuacja klimatyczna oraz zmniejszanie się zasobów naturalnych powoduje, że coraz bardziej istotne staje się stosowanie rozwiązań i technologii, które w sposób skuteczny, ale przede wszystkim przyjazny dla środowiska i ekonomiczny pozwolą na oczyszczenie wody, ścieków czy odzysk i odnowę wody.

Rynek wieprzowiny w Unii Europejskiej pozostaje w równowadze. Według ISN, notowania cen tuczników w wielu krajach nie zmieniły się od ostatniego tygodnia.

Strona 1 z 34

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.