poniedziałek, 15 sierpień 2022
poniedziałek, 27 czerwiec 2022 10:57

Zaproszenie na 41-szą konferencję naukowo-techniczną pt. „Problemy gospodarski energią i środowiskiem w mleczarstwie”

Przeczytasz w: 1 minute

Mamy zaszczyt zaprosić na 41-szą konferencję naukowo-techniczną pt. „Problemy gospodarski energią i środowiskiem w mleczarstwie”. Konferencja o takim tytule odbędzie się już po raz czterdziesty pierwszy. Jest, być może najdłużej trwającym wydarzeniem naukowym i technicznym w polskim mleczarstwie? Wywarła prawdopodobnie istotny wpływ na działania pracowników mleczarstwa polskiego w dziedzinie nie tylko poszanowania zasobów energetycznych ale, i to głównie, w dziedzinie poszanowania energii i środowiska.


Do udziału w Konferencji zapraszamy: Prezesów i Dyrektorów przedsiębiorstw mleczarskich, ich zastępców, głównych mechaników i energetyków, pracowników firm i instytucji technicznych, właścicieli firm specjalistycznych, pracowników firm projektowych oraz pracowników naukowych, zainteresowanych gospodarką energią i środowiskiem.

 

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PEŁNEGO KOMUNIKATU  = >

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.