wtorek, 28 czerwiec 2022
czwartek, 26 maj 2022 10:00

XV Ranking FSM i po raz drugi poznamy Kobietę Biznesu sektora mleczarskiego

8 września 2022, podczas uroczystej Gali Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm z sektora mleczarskiego. 

Spółdzielnie i zakłady mleczarskie oceniane będą w wielu kategoriach, w tym innowacyjności, zrównoważonej produkcji, biznesu odpowiedzialnego społecznie, zielonych technologii, działalności badawczo-rozwojowej i oczywiście poszukamy lidera ekspansji.

Z przyjemnością obserwujemy coraz większe grono Pań na stanowiskach kierowniczych, które nierzadko są autorkami sukcesu przedsiębiorstw.
Chcąc wyróżnić ich zaangażowanie, już po raz drugi nagrodzimy „Kobietę Biznesu” sektora mleczarskiego. W ubiegłym roku tytuł ten zdobyła Pani Iwona Grzybowska - Prezes OSM Łowicz.

- Już po raz drugi, przy organizacji Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, mam wielką przyjemność zaprosić Panie do udziału w konkursie nagradzającym kobiety biznesu z sektora mleczarskiego – Kobieta Biznesu - mówi Agnieszka Maliszewska - vice przewodnicząca COGECA, dyrektor Polskiej Izby Mleka. - Od kilku lat z wielką przyjemnością przyglądam się, jak coraz większe grono kobiet zasiada w zarządach oraz  radach spółdzielni i zakładów mleczarskich. Nie jesteśmy odosobnieni w tej tendencji, ponieważ utrzymuje się ona także  w innych europejskich spółdzielniach oraz przedsiębiorstwach branży mleczarskiej, co jako vice przewodnicząca COGECA mogę z nieukrywaną przyjemnością obserwować.

Rola kobiet w agrobiznesie jest nie do przecenienia. Wiedza, zaangażowanie, doskonała organizacja i nierzadko świeże spojrzenie na biznes, czynią polską spółdzielczość mleczarską coraz bardziej otwartą, przyjazną i nowoczesną.

Chciałabym serdecznie zaprosić Panie do udziału w tym konkursie. Jego ideą jest docenienie kobiet sektora mleczarskiego i zachęcenie Pań do tego, by odważniej zasilać szeregi kadry zarządzającej branży mleczarskiej oraz by wspólnie działać na rzecz polskiego i europejskiego sektora mleczarskiego. 

Nadesłane zgłoszenia oceni komisja konkursowa, a nagrodą będzie profesjonalna biznesowa sesja fotograficzna.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety, którą znajdą Państwo pod linkiem:

https://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Ankieta_XV_RANKING_FSM_2022-form-1.pdf

Prosimy o nadsyłanie kandydatur, wraz z krótkim uzasadnieniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizacja rankingu jest dofinansowana z Funduszu Promocji Mleka.

Przypomnijmy, XV Ranking jest organizowany przy okazji 19 Miedzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w  dniach 7-8 września w Białymstoku. To najważniejsze spotkanie sektora mleczarskiego w tej części Europy, więcej informacji na stronie www.forum-mleczarskie.org

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.