piątek, 27 maj 2022
wtorek, 08 luty 2022 10:55

J.S. Cooling z dojrzewalnią sera dla Spółdzielni Mleczarskiej Mazowsze

Firma J.S.Cooling Jakub Sykuła buduje w formacie Generalnego Wykonawstwa, realizację dla Spółdzielni Mleczarskiej z Chorzeli. Pierwszy etap budowy dojrzewalni sera został zrealizowany i składał się z:  

 • - wykonywania stóp fundamentowych nowej dojrzewalni,
 • - wykonania kanalizacji oraz przepompowni ścieków dla nowego obiektu,
 • - montażu konstrukcji stalowej zabezpieczonej poprzez cynkowanie ogniowe.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji:

Aby uzyskać najwyższe wymagane parametry przez Klienta, w dojrzewalni sera zostanie zastosowane:

 1. 1. Zminimalizowanie ruchów powietrza (typowe dla dojrzewalni) dzięki drobnej perforacji w kanałach rozprowadzających na całej ich długości, przez            które powietrze rozprowadzane jest małym strumieniem w każdym kierunku.
 2. 2. Możliwość dopasowania warunków klimatycznych panujących w dojrzewalni do potrzeb dojrzewającego w niej sera określone przez producentów.
 3. 3. System odzysku ciepła oraz osuszania dzięki zastosowaniu obrotowego wymiennika absorpcyjnego.
 4. 4. Dystrybucje powietrza z centrali wentylacyjnej za pomocą kanałów stalowych przechodzących w nawiewniki wyporowe rozprowadzające świeże              powietrze po całej przestrzeni pomieszczenia.
 5. 5. Równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza z chłodnic za pomocą kanałów tekstylnych z perforacją.
 6. 6. Łatwość zachowania czystości tekstylnych kanałów rozprowadzających, dzięki możliwości prostego demontażu w celu ich wyprania.
 7. 7. Większą czystość dzięki usytuowaniu urządzeń systemu na dachu (w tym chłodnic powietrza) aby uzyskać parametry tzw. „clean room”.
 8. 8. Stałą kontrola jakości oraz temperatury powietrza, aby zachować jak najlepszą jakość sera.

dojrzewalnia sera chorzele

Korzenie Spółdzielni Mleczarskiej "Mazowsze" sięgają lat 30-tych XX wieku i jest ona jednym z niewielu liczących się w rejonie podmiotów gospodarczych. Obecnie posiada nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną bazę produkcyjną oraz linię do konfekcjonowania serów. Produkcja w 90% trafia na rynki zagraniczne. Spółdzielnia znajduje się w grupie zakładów polskich, które jako pierwsze w kraju posiadały certyfikat Unii Europejskiej na eksport swych produktów do krajów Unii Europejskiej.   

Firma J.S.COOLING oferuje kompleksowe usługi z zakresu chłodnictwa przemysłowego i wentylacji projektów „pod klucz” jako Generalny Wykonawca także dla Przemysłu 4.0. Ponad 32 letnia obecność na rynku, bogate doświadczenie zdobyte dzięki zrealizowanym projektom oraz kadra specjalistów gwarantują indywidualne podejście do każdego Klienta. Jest również jedynym polskim producentem amoniakalnych agregatów chłodniczych.

Firma J.S. Cooling zapewnia kompleksową obsługę inwestycji od stworzenia projektu, poprzez realizację, po opiekę serwisową instalacji przez 24h na dobę.

jscooling logo

 

 

 

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 789 000 026
www.jscooling.pl | 

Adres do korespondencji: J.S. COOLING Jakub Sykuła

Sułkowo Polne 18, 06-445 Sułkowo Polne

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.