sobota, 25 wrzesień 2021
poniedziałek, 06 wrzesień 2021 06:23

40. jubileuszowa konferencja naukowo-techniczna pt. „Problemy gospodarki energią i środowiskiem w mleczarstwie”

Mamy zaszczyt zaprosić na 40-stą jubileuszową konferencję naukowo-techniczną pt. „Problemy gospodarski energią i środowiskiem w mleczarstwie”. Konferencja o takim tytule odbędzie się już po raz czterdziesty. Jest, być może najdłużej trwającym wydarzeniem naukowym i technicznym w polskim mleczarstwie? Wywarła prawdopodobnie istotny wpływ na działania pracowników mleczarstwa polskiego w dziedzinie nie tylko poszanowania zasobów energetycznych ale, i to głównie, w dziedzinie poszanowania energii i środowiska.

Do udziału w Konferencji zapraszamy: Prezesów i Dyrektorów przedsiębiorstw mleczarskich, ich zastępców, głównych mechaników i energetyków, pracowników firm i instytucji technicznych, właścicieli firm specjalistycznych, pracowników firm projektowych oraz pracowników naukowych, zainteresowanych gospodarką energią i środowiskiem.

Gospodarzem regionalnym konferencji będzie Spółdzielnia Mleczarska „Mlekovita” z Wysokiego Mazowieckiego, lider polskiej branży mleczarskiej. MLEKOVITA dąży do równoważenia celów we wszystkich aspektach działalności, w tym również w obszarze ochrony środowiska. Prowadzi racjonalną gospodarkę surowcami, optymalizuje zużycie wody i energii. Firma modernizuje swoje zakłady, by uczynić je jak najbardziej przyjaznymi środowisku. W czasie organizowanej przez nas konferencji Mlekovita umożliwi uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi technologiami pro środowiskowymi w zakładzie mleczarskim w Lubawie.

Obrady Konferencji będą się odbywać w dniach 20-23 września 2021 r. w Hotelu Anders**** w miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich (www.hotelanders. pl). Hotel mieści się nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu majestatycznych lasów, na granicy rezerwatu Sosny Taborskiej. Obiekt położony jest 8 km od drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Gdańsk), co zapewnia dobry dojazd z różnych kierunków Polski. Hotel gwarantuje swoim gościom szeroki wachlarz atrakcji np. sauny, baseny, kręgielnie, bilard, siłownię. Uczestnicy Konferencji będą obradować w bogato wyposażonych salach konferencyjnych, a Firmom, oferującym swoje wyposażenie do prowadzenia ekologicznej gospodarki energią i środowiskiem, zapewnione zostaną przyjazne warunki wystawiennicze.

Sekretariat konferencji: mgr inż. Anida Micińska

Tel. 698 663 828 / 664 012 308 (w godz. 10.00 – 15.00)

fax. (0 89) 523 35 38

e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.