sobota, 25 wrzesień 2021
piątek, 03 wrzesień 2021 13:29

Mleczne Spotkanie w Czarnkowie

Polska Izba Mleka z ogromną przyjemnością zaprasza do udziału w „Mlecznym Spotkaniu” sfinansowanym z Funduszu Promocji Mleka, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2021 roku.

Spotkanie odbędzie się na Placu Wolności w Czarnkowie  i rozpoczyna się o godzinie 14.00 otwarciem mlecznego ogródka. Na uczestników czeka moc atrakcji. W programie przewidziano m.in. degustację produktów mlecznych, które bogate są w takie składniki odżywcze jak pełnowartościowe białko, witaminy z grupy B, witaminę D oraz szereg minerałów takich jak: wapń, fosfor, magnez oraz cynk. Najmłodsi będą mogli skorzystać z szeregu przygotowanych animacji oraz konkursu dojenia sztucznej krowy. Nie zabraknie również ciekawych gadżetów oraz materiałów informacyjno – promocyjnych o wartościach odżywczych mleka.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.