czwartek, 17 czerwiec 2021
piątek, 14 maj 2021 14:32

Od 30 lat projektujemy dla Państwa instalacje i urządzenia procesowe

Utrzymanie się na rynku przez 30 lat to wyzwanie, któremu nie każda firma jest w stanie sprostać. Cieszymy się, że nam się to udało.

Sukces zawdzięczamy zaangażowaniu, kreatywności oraz wysiłkowi naszych Pracowników oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci i Partnerzy biznesowi, z którymi przez lata budowaliśmy owocne relacje. Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację przez kolejne dekady.

Upływające 30 lat istnienia naszej firmy poświęciliśmy na zbieranie doświadczeń w zarządzaniu projektami, a także na tworzenie rozwiązań zwiększających innowacyjność produktów oraz wydajność samej produkcji. Wykonaliśmy mnóstwo wysokojakościowych instalacji i urządzeń procesowych dla naszych Klientów, działając zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami, do jakich należy terminowość, zgodność z budżetem i specyfikacją, a także nastawienie na bezpieczeństwo. Jesteśmy także nastawieni na potrzeby Klienta i to do nich dostosowujemy nasze rozwiązania. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu nasze istnienie na rynku sięgnie kolejnych 30 lat, a potem kolejnych i kolejnych…

Za nami blisko 11 000 dni zbierania doświadczeń – zarówno samodzielnych, jak i zespołowych. Doszliśmy do punktu, w którym możemy być z siebie dumni i zdecydowanie mamy co świętować. Przez cały 2021 rok będziemy przyglądać się temu, jak zaczynaliśmy, co osiągnęliśmy i jakie są nasze dalsze możliwe kierunki rozwoju. Wsłuchując się w sugestie naszych Klientów przygotowujemy nowe, jeszcze lepiej dostosowane do ich potrzeb oferty.

 

Pragniemy, aby ten rok był nie tylko czasem podsumowania największych sukcesów, ale i podejmowania nowych, odważnych decyzji oraz kreślenia jeszcze ambitniejszych planów na przyszłość.

Boccard Kates sp. z o. o.

ul. Sprzętowa 3b,

10-467 Olsztyn
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.linkedin.com/company/boccard-kates-sp-z-o-o

www.boccardkates.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.