sobota, 28 maj 2022
piątek, 12 luty 2021 10:36

Opakowania serów żółtych Mlekpol w nowej graficznej odsłonie

Sery żółte SM Mlekpol są naturalne, oparte na tradycyjnej recepturze, przez co są od lat cenione przez konsumentów. Posiadają prosty skład i czystą etykietę. Teraz dzięki odświeżonej szacie graficznej jeszcze bardziej przykuwają uwagę i wyróżniają się na rynku

Nowy wygląd zyskały wszystkie dostępne w sprzedaży gramatury opakowań najpopularniejszych żółtych serów – 1 kg, 800 g, 400 g, 250 g oraz 150 g. Ujednolicony wzór otrzymały również opakowania zbiorcze.

Ser żółty to dla wielu z nas jeden z podstawowych składników codziennego menu. Produkt ten daje wiele kulinarnych możliwości. Sięgamy po niego, gdy chcemy szybko przygotować kanapkę, ale staje się także bazą wielu domowych potraw, takich jak np. zapiekanki czy sałatki. To ten rodzaj produktu, który zawsze warto mieć w lodówce, bo sprawdzi się zarówno do przekąsek na zimno, jak i do wytrwanych dań na ciepło. Nie można również zapomnieć o wartościach odżywczych, które daje spożywanie żółtego sera. To przede wszystkim źródło pełnowartościowego białka, niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a także wapnia, pozytywnie wpływającego na stan naszych kości oraz witamin z grupy B.

Dostępny na półkach asortyment jest bardzo szeroki, co dla klientów oznacza większy wybór. Nowa szata graficzna dla większości oferowanych rodzajów serów SM Mlekpol sprawia, że cała kategoria produktowa staje się spójna, a oko mile przyciąga prosty i nowoczesny design.

Sery dostępne w opakowaniach z nową szatą graficzną:

  • Mlekpol plastry opakowanie 1 kg: Gouda, Królewski z Kolna, Edam, Złoty Mazur oraz 1 kg Mazdamer Mazurski Smak,
  • Mlekpol plastry opakowanie 800 g: Salami,
  • Mlekpol plastry opakowanie 400 g: Gouda, Salami, Królewski z Kolna, Złoty Mazur,
  • Mlekpol plastry opakowanie 250 g: Kurpiowski, Gouda, Edam, Ostdamer, Podlaski,
  • Mlekpol plastry opakowanie 150 g: Gouda, Gouda bez laktozy, Gouda wędzona, Gouda z pieprzem, Gouda z przyprawami, Złoty Mazur, Edam, Salami, Salami bez laktozy, Królewski z Kolna, Tylżycki, Rolada Ustrzycka.

SM Mlekpol stawia na bogatą ofertę swoich produktów, a także podkreśla ich niepowtarzalny, tradycyjny smak, jakość płynącą z polskiego mleka, a także sposób produkcji poparty wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesna technologia daje gwarancję powtarzalności i wysokiej jakości. Dzięki temu sery żółte Gouda, Salami, Królewski z Kolna i Złoty Mazur zostały docenione i mogą poszczycić się znakiem „Jakość Tradycja”, który przyznawany jest produktom żywnościowym wysokiej jakości z uwzględnieniem ich tradycyjnego charakteru.

informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.