niedziela, 28 luty 2021
czwartek, 14 styczeń 2021 14:17

Konferencja pt. „Ocena skutków strategii od Pola do Stołu dla sektora mleczarskiego”

Polska Izba Mleka ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji pt. „Ocena skutków strategii od Pola do Stołu dla sektora mleczarskiego”, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2021 roku o godz. 11:00 w formie online.

Na zlecenie Polskiej Izby Mleka zostało wykonane badanie dotyczące wpływu unijnej strategii od Pola do Stołu na rozwój sektora mleczarskiego, które zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka. Podczas konferencji autorzy opracowania dr Piotr Szajner, prof. dr hab. Andrzej Babuchowski, prof. dr hab. Hanna Górska-Warsewicz oraz Joanna Nowak, ekspert sektora mleczarskiego przedstawią wnioski zawarte w ocenie.

Realizacja celów zapisanych w strategii „Od pola do stołu” będzie miała duży wpływ na funkcjonowanie i konkurencyjność wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Poszczególne cele zapisane w dokumencie będą w różnym zakresie wywierały wpływ na chów bydła mlecznego i przemysł mleczarski, a także na konsumpcję mleka i przetworów mlecznych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.01.2021 ze wskazaniem osoby uczestniczącej. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA KONFERENCJI

11:00 – Wstęp, powitanie uczestników

11:15 – Informacje na temat unijnej strategii „od Pola do Stołu”

11:45 – Ocena wpływu strategii na sektor mleczarski w Polsce dr Piotr Szajner, prof. dr hab. Andrzej Babuchowski, prof. dr hab. Hanna Górska-Warsewicz oraz Joanna Nowak, ekspert sektora mleczarskiego

12:15 – Pytania i odpowiedzi

12:45 - Zakończenie

 

unnamed

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.