czwartek, 09 luty 2023
piątek, 20 styczeń 2023 10:00

FORUM MIĘSNE TECHNOLOGIE 2022 okiem sponsora strategicznego - GREMI PERSONAL

Przeczytasz w: 2 - 3 min
Tomasz Bogdevic na stoisku sponsora Gremi Personal podczas Forum Mięsne Technologie 2022 Tomasz Bogdevic na stoisku sponsora Gremi Personal podczas Forum Mięsne Technologie 2022

Tomasz Bogdevic, dyrektor generalny Gremi Personal: tomas bogdevic zbigniewniczko

Jesteśmy międzynarodową agencją zatrudnienia z 14 letnim doświadczeniem, w której 88 % pracowników pochodzi z Ukrainy, ale reszta to pracownicy z Białorusi, Gruzji, Kazachowie oraz Kolumbijczycy czy Filipińczycy. Żeby odpowiedzieć na potrzeby rynku pracownika fizycznego w listopadzie podpisaliśmy Memorandum o współpracy z Agencją ds. zewnętrznej migracji zarobkowej działającej przy Ministerstwie Zatrudnienia i Stosunków Pracy Republiki Uzbekistanu. Memorandum w sposób kompleksowy reguluje kwestie migracji zarobkowej – od rekrutacji do zatrudnienia w charakterze pracownika tymczasowego. Gremi Personal jest jedną z pierwszych polskich agencji zatrudnienia, która podpisała memorandum i zaistniała na rynku pracy w Azji Środkowej – mamy ambicje stworzyć tam taką infrastrukturę jaka funkcjonowała przed wojną w Ukrainie. 

Mamy też wyjątkową ofertę na rynku pracy – otworzyliśmy własną szkołę dającą uprawnienia UDT, w której kobiety z Ukrainy mogą się uczyć za darmo. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, bo nam brakuje magazynierów, a na rynku pracy jest dużo kobiet z Ukrainy, które poszukują pracy, jeśli mają prawo jazdy i są otwarte, to mogą ukończyć naszą szkołę z gwarancją zatrudnienia, a nawet większymi zarobkami niż pracownik niewykwalifikowany! 

sala

A znani jesteśmy z tego, że szybko reagujemy na wyzwania i podejmujemy niestandardowe decyzje – czy to w pandemii czarterujemy pracowników czy jak ostatnio założyliśmy Fundację Gremi Personal, żeby pomóc Ukraińskim Siłom Zbrojnym. 

Vitalia Korsun, dyrektorka ds. kooperacji Gremi Personal: Vita statuetka

Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo podczas Forum Mięsnego w Żninie podpisaliśmy umowę z Zakładami Mięsnymi w Łukowie, jednym z najstarszych producentów wędlin i konserw w Polsce na dostarczanie dużej liczby pracowników pracujących w przedsiębiorstwie. 

Na jednej z konferencji zorganizowanych przez „Wiadomości handlowe” poznałam pana Zbigniewa  Niczko, organizatora Forum Mięsnego, który zachęcił mnie do udziału i nie żałuję – dawno nie byłam na tak ciekawym wydarzeniu obfitującym nie tylko w treści merytoryczne, ale i wiele możliwości networkingu, co w biznesie jest może nawet ważniejsze, niż prezentacja handlowa. 

W branży mięsnej zatrudniamy w jednej firmie nawet ponad 800 pracowników, dzięki 8-letniemu doświadczeniu w tej konkretnej branży nadal współpracujemy z ponad 16 przedsiębiorstwami. Na co dzień jako Gremi Personal współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami z innych branż: branży przetwórstwa rybnego, spożywczego, więc to dla nas idealne towarzystwo do zawierania nowych znajomości biznesowych. 

Tomasz Bogdevic, dyrektor generalny Gremi Personal: 

Podczas forum Mięsnego zaproponowaliśmy przede wszystkim to, na czym się znamy najlepiej, czyli na dostarczaniu pracowników w optymalnej formie dla przedsiębiorstw pracujących 24/7, na zmiany, gdzie jest duża rotacja i najlepiej sprawdzają się pracownicy kontraktowi. Rocznie outsourcujemy ponad 9 500 pracowników z 14 krajów (m.in. Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Uzbekistan, Filipiny, Kolumbia). 

Nasza kompleksowa oferta jest skierowana nie tylko do branży mięsnej, mamy wypracowany model współpracy, który jest uniwersalny i przekładalny na inne branże, z którymi współpracujemy na co dzień jak przetwórstwo spożywcze, rybne, logistyka i magazynowanie, branża drzewna, produkcji plastiku. Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie i dzięki temu, że w bazie mamy 120 tys. potencjalnych kandydatów, możemy dostarczyć pracownika z dnia na dzień. Chcemy, żeby zakłady mięsne zajmowały się mięsem, a nie ludźmi – pracowników dostarczymy my. 

GREMI PERSONAL

Więcej w tej kategorii: « Dieta bezmięsna wpływa na depresję

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.