poniedziałek, 15 sierpień 2022
wtorek, 19 lipiec 2022 09:25

JBT rośnie w siłę razem z Alco

Przeczytasz w: 2 - 3 min

Z dniem 1 lipca JBT, globalny dostawca rozwiązań technologicznych dla przemysłu spożywczego i napojów, ogłosił, że nabył firmę Alco-food-machines GmbH & Co. KG (alco)

Firma ta jest wiodącym dostawcą rozwiązań do przetwórstwa żywności i linii produkcyjnych.

"Alco jest firmą rodzinną od pokoleń i wraz z upływem czasu, zbudowała doskonałą reputację na rynku, dostarczając innowacyjne i wiodące rozwiązania technologiczne w zakresie przetwarzania żywności. Są doskonałym uzupełnieniem portfolio JBT i jestem przekonany, że razem jesteśmy silniejsi" - powiedział Anders Lassing, prezes Protein EMEA.

Alco Image 20190769

"Nabycie firmy Alco uzupełnia i poszerza naszą ofertę produktową w zakresie dalszego przetwarzania, w szczególności rozszerzając naszą ofertę w produkcji dań gotowych, a także technologii wytwarzania produktów pochodzenia roślinnego" - powiedział Bob Petrie, Prezes EVP & Protein. "Połączenie naszych firm i technologii wspiera naszą wizję bycia preferowanym partnerem w dostarczaniu rozwiązań dla naszych klientów, wspieranym przez niezrównaną wiedzę w doborze urządzeń do produkcji i najlepsze w swojej klasie lokalne wsparcie serwisowe. Alco dodatkowo wzmacnia naszą obecność i możliwości na ważnym rynku niemieckim" - dodał Petrie.

 Alco Image 20190663 b

Firma alco została założona w Bad Iburg w Niemczech w 1977 roku. Pomysłodawcami byli Heinza i Gertrud Algra, których celem było stworzenie najlepszych urządzeń w branży, które obecnie produkują wszystko, od sosów do makaronu, przez pizzę, po dania gotowe i przekąski. "Firma JBT zawsze była postrzegana jako lider w dziedzinie przetwórstwa spożywczego, a jej podejście do zachowania marki alco i kontynuowania rodzinnego dziedzictwa technologii i usług miało największe znaczenie w znalezieniu odpowiedniego partnera do przejęcia firmy" - powiedziała Isabelle Kleine-Ausberg, była akcjonariuszka alco. "Jesteśmy zachwyceni możliwościami do dalszego wzrostu i rozwoju dla alco" - dodał Thomas Kleine-Ausberg, dyrektor zarządzający.

jbtc.com/foodtech

Products Stronger Together Alco

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE                                              

W sprawie dodatkowych informacji, fotografii, wywiadów prosimy o kontakt:
Marica Olsson
Marketing Manager, EMEA Protein

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +46 42 490 4045
Mobile: +46 70 490 4045

 

Informacje o JBT

JBT dostarcza rozwiązania technologiczne dla światowego przemysłu spożywczego. Firma oferuje zintegrowane rozwiązania w całym spektrum przetwórstwa żywności, od mięsa, owoców morza i drobiu, po owoce i warzywa, pieczywo, napoje, soki, produkty mleczne i dania gotowe. Wszędzie tam, gdzie żywność jest gotowana, mrożona, pakowana, porcjowana, pasteryzowana, przetwarzana, wyciskana lub sterylizowana, JBT dostarcza najwyższej jakości technologie i usługi dla światowych przetwórców żywności, zarówno tych większych, jak i mniejszych, regionalnych. Firma reprezentuje ponad 30 cenionych marek produktów, w tym Frigoscandia, Stein, DSI, Double D, Formcook, XVision, SF&DS, PLF International, A&B Process Systems, FranRica, FTNON, Proseal, Prime Equipment i Alco-food-machines.

www.jbtc.com/foodtech

Informacje o JBT Corporation

JBT Corporation jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych dla przemysłu przetwórstwa spożywczego i transportu lotniczego. JBT Corporation projektuje, produkuje, testuje i serwisuje zaawansowane technologicznie systemy i produkty dla regionalnych i międzynarodowych klientów z branży przetwórstwa spożywczego w ramach segmentu JBT FoodTech oraz dla krajowych i międzynarodowych klientów z branży transportu lotniczego w ramach segmentu JBT AeroTech. JBT Corporation zatrudnia około 6 000 osób na całym świecie i prowadzi sprzedaż, serwis, produkcję i zaopatrzenie w ponad 25 krajach. www.jbtc.com

 

Lipiec 2022

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.