niedziela, 21 kwiecień 2024
czwartek, 07 lipiec 2022 09:09

XVII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w Tenisie Ziemnym - PROMAR OPEN 2022!

Przeczytasz w: 1 - 2 min

9 i 10 czerwca na olsztyńskich kortach Jodłowa, pod patronatem firm PROMAR oraz PROMATEC, odbył się Turniej Tenisowy PROMAR OPEN. Przedstawiciele branży spożywczej spotkali się na Mistrzostwach zapoczątkowanych przez Pana Prezesa Andrzeja Marchewkę już po raz 17. Pomimo dwuletniej przerwy, frekwencja dopisała i tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 50 miłośników tej dyscypliny sportu. Pośród uczestników nie zabrakło także najmłodszych – dzieci tenisistek i tenisistów, którzy rywalizowali w kategoriach juniorskich. Na dynamikę rozgrywek nie wpłynęła nawet deszczowa pogoda.

Turniej Tenisowy PROMAR OPEN to największe tenisowe wydarzenie w Polsce branży spożywczej, organizowane każdego roku od 2004 do 2019 roku.

W tegorocznej edycji zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach: rozgrywki juniorów, kobiet i mężczyzn, gra singlowa oraz debel. Pierwszego dnia odbyły się eliminacje, po których uczestnicy spotkali się na uroczystej kolacji w Sali bankietowej hotelu OMEGA. Drugiego dnia emocji dostarczyły zacięte walki w meczach półfinałowych i finałowych, które rozgrywane były pod okiem sędziów Tomasza Warownego i Mirosława Umbrasa. Łącznie w tegorocznym PROMAR OPEN udział wzięło łącznie ponad 80 osób – świetnych zawodników i dopingujących kibiców. Zmaganiom tenisistów i kibiców towarzyszyła atmosfera rodzinnego pikniku i przyjacielskich rozmów.

25

W tej edycji Turnieju Puchar Przechodni dla najlepszej drużyny, ufundowany przez Prezesa Indykpolu, powrócił z rąk firmy MIKSTER w ręce firmy INDYKPOL.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 Galeria:

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.