sobota, 28 maj 2022
poniedziałek, 07 marzec 2022 13:20

Ishida otwiera biuro w Katowicach

Ishida Europe ogłosiła otwarcie swojego polskiego biura w Katowicach.

To kontynuacja budowania możliwości sprzedażowych i wsparcia klientów – ostatnio w sąsiednich Czechach powstało Europejskie Centrum Doskonałości Ishida. Region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) jest dla firmy kluczowym motorem wzrostu i stanowi część szerszego planu strategicznego EMEA.

Polska jest jednym z największych rynków drobiu i mięsa w Europie. Inwestycja Ishidy ma na celu zwiększenie jej lokalnych możliwości w tym rozwijającym się sektorze oraz, co ważne, zapewnienie sprzedaży i wsparcia dla kluczowych klientów i partnerów handlowych.

„Naszym celem jest upewnienie się, że Ishida inwestuje u boku naszych kluczowych, globalnych klientów, którzy budują i rozszerzają swoją działalność, w szczególności na docelowych rynkach w sektorze drobiowym i mięsnym, a także zapewnienie lokalnego wsparcia dla wszystkich klientów” – wyjaśnił Mike Cairns, Ishida Dyrektor Sprzedaży na Europę.

„Nasza obecność w Polsce sprawi, że Ishida będzie w stanie przybliżyć klientom najlepsze w swojej klasie możliwości i zapewnić im niezrównane wsparcie” - dodał.

Cairns zapewnił, że wraz z automatyzacją stanowiącą coraz większy motor napędowy rynku, innowacyjne podejście Ishidy do rozwiązań zorientowanych na klienta, w połączeniu z siłą możliwości inżynieryjnych i wykonawczych, staną się jej wyróżnikami firmy w sektorze drobiu i mięsa.

„W ciągu ostatnich dwóch lat, nasza działalność szybko i skutecznie ewoluowała, aby sprostać licznym wyzwaniom, przed którymi stoją obecnie kluczowe sektory rynku. Posiadanie rozległej sieci partnerów, która jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów, jest dla Ishidy koniecznością. Nasze działania uzupełnią działania naszych obecnych dystrybutorów, którzy będą nadal obsługiwać i wspierać podstawowe produkty Ishida” – mówił Cairns.

Ishida to globalna firma z obrotem przekraczającym 1 miliard dolarów, zatrudniająca ponad 3500 pracowników na całym świecie. Rodzinne przedsiębiorstwo, w ciągu pięciu pokoleń rozwinęło się i stało wiodącym na świecie dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań skoncentrowanych wokół potrzeb klienta. Unikalna filozofia firmy opiera się na potrójnej harmonii - dobro naszych klientów, dobro społeczeństwa i dobro naszej firmy. 

Źródło: ishidaeurope.pl

Pytania dla mediów:

Kamila Szlezyngier

Senior PR Manager

M. 784 398 072

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.all4comms.com

Pytania dotyczące zakupu urządzeń Ishida:

Fenix Systems Sp. z o.o.

ul. Długa 40, Moczydłów,

05-530 Góra Kalwaria

Tel: 22 715 52 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                   

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.