piątek, 03 grudzień 2021
wtorek, 23 listopad 2021 14:17

BAADER wprowadza na rynek BAADER 608

Nowy BAADER 608 wznosi BAADERING na wyższy poziom

W obliczu spodziewanej do 2050 roku liczby ludności na świecie wynoszącej 10 miliardów, coraz bardziej widoczna staje się potrzeba bardziej efektywnego wykorzystania naszych zasobów. Od ponad 50 lat termin BAADERING jest synonimem delikatnego uszlachetniania produktów przy maksymalnym wykorzystaniu zasobów i tworzeniu wartości. Technologia BAADERING toruje przemysłowi spożywczemu drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości.

BAADER ogłasza wprowadzenie na rynek swojej najnowszej maszyny wspierającej proces BAADERING, zupełnie nowej BAADER 608. Ten 003 baader 608 najmocniejszy i największy członek rodziny maszyn technologii BAADERING przenosi tę technologię na wyższy poziom. Dzięki udoskonalonej konstrukcji jest to najbardziej innowacyjna i higieniczna maszyna tego typu. Wyznacza ona nowe standardy w zakresie jakości żywności, tworzenia wartości i bezpieczeństwa procesu, jak również w zakresie przyjazności dla użytkownika.

BAADERING to uznany na całym świecie proces oddzielania składników miękkich od stałych, podnoszący jednocześnie wartość produktu. Technologia ta pomaga w produkcji najwyższej jakości mięsa mielonego, pozbawionego kości, chrząstek i ścięgien, zapewniając tym samym najwyższą możliwą wydajność. Złożony proces BAADERINGU to nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale również decydujące korzyści dla jakości przetwarzanego towaru.

Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji maszyna ta wyznacza nowe standardy w zakresie jakości żywności, tworzenia wartości i niezawodności procesu. Jednocześnie podnosi standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa żywności oraz jest najbardziej przyjazną dla użytkownika maszyną tego typu.

Skosy odpływowe na i w obudowie zapewniają odprowadzanie wody w dowolnym miejscu. Wnętrze maszyny i szafa sterownicza są łatwo dostępne. Przedni panel jest szybko otwierany i nie wymaga użycia narzędzi, dzięki czemu produkcja może być wznowiona bez zbędnych opóźnień.

Taśma odprowadzająca produkty uboczne utrzymuje niezawodność procesu. BAADER 608 posiada nowy rodzaj zgarniacza produktu, który transportuje produkt z maszyny z maksymalną starannością. To znacznie zmniejsza kontakt produktu z maszyną, zapewniając zachowanie jego struktury.

Całkowicie nowa zasada konstrukcyjna umożliwiła rezygnację z rolek podtrzymujących, co z kolei poprawia higienę. Nie ma dublowania i połączeń śrubowych.  Rolka dociskowa może być jeszcze bardziej obniżona, co zapewnia lepszą obsługę, czyszczenie i możliwość regulacji.

002 baader 608

Bezpieczeństwo procesu jest dodatkowo zwiększone poprzez automatyczną regulację napięcia taśmy ściskającej i łańcucha nośnego. Kolejnym aspektem w temacie przyjazności dla użytkownika i bezpieczeństwa procesu jest nowy hydrauliczny naciąg bębna perforowanego. Wyświetlacz dotykowy sprawia, że obsługa BAADER 608 jest bardzo prosta. Różne parametry mogą być ustawione dla różnych produktów i w każdej chwili przywołane, co zapewnia stałą jakość i wydajność. Zmiana tych ustawień jest również bardzo prosta. Maszyna jest gotowa na przyszłość i jest wyposażona w interfejs do dalszego przetwarzania danych.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

WALOWSKY I.M. KRAKÓW Sp. z o.o. | ul. Elsnera 1 | 31-311 Kraków

www.walowsky.pl | tel. kom.: +48 602 610 666 | tel.: +48 12 626 73 40

baader logo

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.