niedziela, 28 luty 2021
czwartek, 13 sierpień 2020 12:43

30-lecie firmy Weindich

30 lat temu, w 1990 r., Mistrz Rzemiosła Jerzy Weindich, kierując się intuicją i potrzebą rozwoju zawodowych pasji założył firmę, stając się tym samym jednym z branżowych prekursorów.

Lata wytężonej pracy, zdobyte w tym czasie doświadczenie i zaufanie partnerów biznesowych sprawiło, że – integrując branże, w których działa – firma Weindich stała się rynkowym liderem.

W 2020 r. zatrudniamy niemal setkę pracowników, dostarczamy zaawansowane rozwiązania, rozwijamy i projektujemy nowe technologie. Wciąż pozostajemy rodzinną firmą ze 100-proc. polskim kapitałem.

DSC 6992

Z okazji jubileuszu zapraszamy na wspólną podróż przez minione trzy dekady. Na stronie http://30lat.weindich.pl zamieszczonych zostanie 30 faktów z naszej 30-letniej historii. Publikowane są co wtorek, w odstępach tygodniowych i przybliżą najważniejsze wydarzenia w historii firmy Weindich. Wydarzenia, które – niejednokrotnie – miały nie tylko niebagatelny wpływ na naszą rynkową pozycję, ale także rozwój całej branży.

Weindich 30lat fakt1

W prowadzonym przez firmę sklepie http://gastrosilesia.pl, również co tydzień i tak aż do końca roku, w każdy piątek publikowane będą specjalne promocje w ramach akcji „30 specjalnych ofert na 30-lecie Weindich”.

WEINDICH logo 30 OK

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.