niedziela, 04 czerwiec 2023
wtorek, 25 kwiecień 2023 08:13

Polska na największych na świecie Targach Seafood Expo Global w Barcelonie

Przeczytasz w: 1 - 2 min

Od 25 do 27 kwietnia odbywają się w Barcelonie największe na świecie targi owoców morza Seafood Expo GLOBAL.

Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb, reprezentowane przez Prezes Małgorzatę Pawliszak, jest głównym organizatorem strefy narodowej, na której prezentuje się 20 polskich firm: Abramczyk, Graal, Evra Fish, Barkas, Freezco, Gospodarstwo Rybackie “Gosławice”, Lohi, Mik- Food, Mirko, Polski Karp, Creo Plus, Dalekomorska Organizacja Producentów Ryb, Przetwórstwo Rybne Łosoś, Rybhand, Seamor International LTD, Seko, Stanpol, Tahami Fish, Thai Union Poland.


PSPR jest jedyną w tym sektorze w Polsce organizacja międzybranżowa, reprezentująca interesy firm przetwórstwa rybnego w kraju i poza jego granicami.

W tym roku wydarzenie będzie miało łącznie 68 pawilonów regionalnych i krajowych, które zaprezentują się na 49 299 metrów kw. powierzchni wystawienniczej. Szacuje się, że ekspozycję odwiedzi ponad 29 100 nabywców, dostawców, przedstawicieli mediów i innych specjalistów z branży owoców morza z ponad 150 krajów.


Kupujący biorący udział w wydarzeniu, do których należą supermarkety, hipermarkety, restauracje, detaliści, importerzy, dystrybutorzy, hurtownicy oraz przedstawiciele branży hotelarskiej, będą mieli trzy produktywne dni biznesowe i będą mogli nawiązać nowe relacje, znaleźć nowe produkty i poznać najnowsze Trendy marketowe.


W 2023 r. program konferencji będzie oferował ponad 20 sesji edukacyjnych, które będą dotyczyć głównych wyzwań, możliwości i rozwiązań, które przekształcają przemysł rybny. Ponad 85 wiodących międzynarodowych ekspertów z branży podzieli się praktyczną i teoretyczną wiedzą na temat najbardziej aktualnych problemów przemysłu rybnego.


Udział w targach jest możliwy dzięki środkom pochodzącym z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014- 2020, w ramach Priorytetu nr. 5.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Barcelona, dnia 25 kwietnia, 2023 r.

Zrzut ekranu 2023 04 26 083111

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.