piątek, 29 wrzesień 2023
piątek, 03 marzec 2023 14:03

Nagrody ORŁY 2022 zostały rozdane

Przeczytasz w: 1 minutę

Decyzją kapituły Nagród ORŁY oraz redakcji czasopisma MIĘSNE TECHNOLOGIE przyznane zostały nagrody ORŁY 2022. Wręczyliśmy je w trakcie uroczystej Gali podczas konferencji FORUM MIĘSNE TECHNOLOGIE 2022 w Żninie.

Nagrody te przyznane zostały w dwóch kategoriach. W kategorii LUDZIE BRANŻY - DOKONANIA uhonorowane zostały wybitne osoby od lat działające w i na rzecz branży mięsnej. Laureatów doceniono za wybitne dokonania na niwie naukowej czy też działalność związaną z promocją polskiego mięsa i kultywowaniem polskich tradycji masarskich oraz niebagatelny wpływ na wieloletni, dynamiczny rozwój branży mięsnej.

W drugiej kategorii uhonorowaliśmy zarówno firmy z branży mięsnej i drobiarskiej, jak i dostawców technologii dla tych branż. Firmy te w minionym roku odznaczyły się wybitnymi osiągnięciami, dynamicznym rozwojem, znamienitymi osiągnięciami idącymi z duchem czasu i wspierającymi pozytywne zmiany w sektorze spożywczym.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

fmt2022 sebastian nocun

             Organizator FMT 2022, Zbigniew Niczko, wręcza nagrodę Sebastianowi Nocuniowi z firmy Habasit Polska, która była głównym                sponsorem wydarzenia 

fmt2022 ludzie branzy

fmt2022 slawomir siezieniewski

     Galę prowadził Sławomir Siezieniewski

fmt2022 nagrody dla firm

 

Zbigniew Niczko

Organizator Forum Mięsne Technologie 2022

Galeria:

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.