sobota, 28 maj 2022
poniedziałek, 04 kwiecień 2022 09:30

Targi Anuga FoodTec – świat innowacji

Koelnmesse / Anuga FoodTec Koelnmesse / Anuga FoodTec

Międzynarodowe targi Anuga FoodTec (26-29.04.2022) są wiodącą i najważniejszą siłą napędową światowego przemysłu spożywczego i napojów. 

Jako jedyne na świecie targi dostawców obejmują wszystkie aspekty produkcji żywności. To tutaj branża prezentuje swoje najnowsze innowacje i wizje technologiczne – od technologii procesowej, przez technologię napełniania i pakowania, po bezpieczeństwo żywności, od materiałów opakowaniowych po cyfryzację i intralogistykę. A do odkrycia jest jeszcze dużo więcej – przekonaj się sam!

Z wielu rozmów dowiedzieliśmy się: po suszy wywołanej pandemią znów przyszedł czas na targi. Czas na osobistą wymianę, intensywny networking, na jeszcze bardziej innowacyjną Anuga FoodTec 2022 , która nie tylko rozwija branżę, ale także Twój biznes. Połączenie kompaktowych targów twarzą w twarz i cyfrowej ekspansji Anuga FoodTec @home stwarza najlepsze warunki do ponownego uruchomienia naszej branży.

W 2022 ponownie zadbamy o Twoje bezpieczeństwo! Skorzystaj z kompleksowego pakietu środków. Dla bezpiecznego i udanego doświadczenia targowego - w halach i na całym obszarze Kolonii.

Anuga FoodTec jest podzielona na osiem segmentów produktowych – przetwórstwo spożywcze, napełnianie i pakowanie, digitalizacja, automatyzacja, intralogistyka, bezpieczeństwo i analityka, środowisko i energia oraz nauka i pionierstwo. Tutaj nabywcy handlowi znajdą kompetencje FoodTec w całym łańcuchu wartości w skoncentrowanej i ustrukturyzowanej formie.

W dniach 26 - 29 kwietnia 2022 czekamy na Ciebie w Kolonii lub online - jak zwykle z najnowszymi rozwiązaniami i ekscytującymi technologiami i  impulsem do Twojego sukcesu.

 

https://www.anugafoodtec.de/

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.