wtorek, 18 maj 2021
niedziela, 01 listopad 2020 11:06

ISHIDA ZAPEWNIA JAKOŚĆ PRODUKTÓW MIĘSNYCH

Technologie kontroli rentgenowskiej Ishida i ważenia kontrolnego zapewniają najwyższe standardy jakości produktu i dokładności pakowania w przedsiębiorstwie Myasnoy Dom Borodina (Zakład Mięsny Borodin), jednym z czołowych przetwórców mięsa w obwodzie moskiewskim.

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 i waga kontrolna DACS-G używane są w całej gamie wyrobów wieprzowych Myasnoy Dom Borodina, łącznie dla około 80 produktów, w tym kiełbas, szynek, wędlin i szeregu produktów garmażeryjnych, pakowanych w wiele różnych formatów opakowań, takich jak tacki termoformowane, opakowania typu skinpack, owijane i typu skin on board.

Urządzenia Ishida zostały wybrane przez Myasnoy Dom Borodina po rygorystycznym procesie selekcji i dokładnej analizie sprzętu konkurencji. 

- Miałem doświadczenie ze sprzętem Ishida w firmie z którą wcześniej współpracowałem i uważam tego producenta za jednego z najlepszych dostawców rozwiązań do kontroli jakości żywności” - mówi Roman Khodyrev, dyrektor techniczny Myasnoy Dom Borodina. – Wyniki naszych testów potwierdziły, że Ishida IX zapewnia najwyższy poziom czułości.

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 jest w stanie wykryć szeroką gamę ciał obcych, takich jak stal nierdzewna, aluminium, szkło, muszle, kamienie, guma, gęsty plastik i skorupy o wielkości zaledwie 0,3 mm.

Kluczem do jego doskonałej wydajności jest unikalna technologia GA (Algorytm Genetyczny), która umożliwia szkolenie maszyny w celu łatwiejszego wykrywania określonych zanieczyszczeń, co oznacza, że można ją dostosować do precyzyjnych wymagań wielu różnych produktów, które są poddawane inspekcji.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.