czwartek, 22 październik 2020
poniedziałek, 27 lipiec 2020 14:24

Wirtualny pokaz procesu z firmą Proxes

Odwiedź nasze stoisko internetowe na wirtualnym pokazie procesów 2020!

Niepewność nadal dominuje w świecie targów. Wydarzenia są odkładane, ograniczane lub całkowicie odwoływane. Mimo to lubimy atmosferę na targach, na których możemy porozmawiać osobiście. Dlatego po prostu przenosimy nasze stoisko targowe online - na wirtualny pokaz procesów w dniach 8-11 września 2020 r.  Odwiedź nas na pierwszych wirtualnych targach online poświęconych technologiom procesowym i produkcyjnym w chemii, biotechnologii, farmacji, żywności i napojów.

Twoje korzyści : udział jest całkowicie bezpłatny, można go zaplanować w krótkim czasie i jest możliwy z dowolnego miejsca!

Link do wirtualnej budki : https://www.virtual-process.show/

Eksponaty:
NOWY Stephan Cook-It R
FrymaKoruma MaxxD

Kontakt:
Sabine Riechmann
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+49 (5151) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

49492 400x300

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.