czwartek, 26 listopad 2020
wtorek, 28 kwiecień 2020 09:27

BioChek przejmuje BIOTECON, tworzy wiodącego światowego gracza w dziedzinie weterynarii i bezpieczeństwa żywności

REEUWIJK, Holandia, 24 kwietnia 2020 r. /PRNewswire/ -- BioChek, specjalistyczna firma oferująca innowacyjne i przyjazne dla użytkownika weterynaryjne narzędzia diagnostyczne, ogłosiła dzisiaj udane przejęcie BIOTECON, specjalizującego się w opracowywaniu i produkcji rozwiązań opartych na PCR do diagnostyki bezpieczeństwa żywności.

Fuzja tworzy nowego, wiodącego globalnego gracza w dziedzinie weterynarii i bezpieczeństwa żywności, ukierunkowanego głównie na rynki mięsa, jajek, nabiału, żywności dla niemowląt, czekolady oraz piwa i napojów. Synergiczne portfolio produktów obu firm tworzy unikalny w branży zakres usług.

„Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kompletne rozwiązanie do zarządzania diagnostyką od Farm do Fork - powiedział Barend van Dam, założyciel i dyrektor generalny BioChek, część grupy EW. - Bezpieczeństwo żywności zaczyna się od zdrowych zwierząt. Jesteśmy dumni, że dzięki przejęciu BIOTECON możemy teraz objąć cały łańcuch, począwszy od monitorowania zdrowia zwierząt, poprzez zarządzanie bezpiecznym przetwarzaniem, aż do końcowego produktu końcowego".

BioChek może teraz zapewnić najnowocześniejszą technologię z szeroką gamą testów ELISA, testów qPCR, zestawów do ekstrakcji, robotyki i oprogramowania do analizy danych. Przejęcie jest częścią długoterminowej strategii wzrostu.

Dr. Berghof Jäger, założyciel i dyrektor generalny BIOTECON GmbH, jest zachwycony: „Cieszymy się, że możemy być częścią BioChek. Dzięki globalnej obecności BioChek możemy jeszcze lepiej obsługiwać i wspierać naszych klientów oraz dalej poprawiać naszą pozycję na rynku globalnym ".

BioChek i BIOTECON opracowali dalekosiężną koncepcję wzmocnienia obu firm. Obejmuje to także kompleksowe długoterminowe plany silnych inwestycji w nowe badania i rozwój w zakresie innowacyjnych produktów i usług. Umożliwi to obu firmom oferowanie swoim klientom niezawodnych, zorientowanych na klienta usług w perspektywie długoterminowej.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

Barend van Dam

tel. +31 182 582 592

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: BioChek; Biotecon

 
Źródło informacji: PR Newswire

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.