środa, 20 styczeń 2021
piątek, 26 maj 2017 12:49

Święto Patrona OCRWK

Św. Błażej jest patronem poznańskich rzeźników i wędliniarzy. Z tej okazji 5 lutego 2017 o godzinie 12.30 w Poznańskiej Kolegiacie Farnej odbyła się Msza św. w intencji naszych rzemieślników.

Zgodnie z tradycją, po mszy, w kościele został rozdany poczęstunek dla wiernych, który był okazją aby docenić kunszt rzemiosła reprezentowanego przez OCRWK. Zaprzyjażnione cechy, członkowie oraz goście zostali zaproszeni do Restauracji „U Mysliwych”, której właściciel - Aleksander Militskih zadbał o świetną atmosferę i rarytasy na stole. Z kolei cech nie zapomniał o małych upominkach, którymi były ręcznie zdobione kamienie szczęścia.

Miło nam poinformować, że jak co roku zarząd OCRWK przyznał odznaczenia za wyjątkowe zasługi dla rzemiosła następującym osobom:

Satuetkę dla Honorowego Starszego Cechu, otrzymał Pan Jacek Marcinkowski.

Srebrną odznakę „za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego” Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej otrzymali:

- Podstarszy OCRWK - Pan Hieronim Jurga

- Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 - Pan Andrzej Maciejak

- Kierownik Biura OCRWK - Pani Agnieszka Olszowa

 Uchwałą Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego Pan Krzysztof Mielczarek został wyróżniony SREBRNYM MEDALEM imienia  Jana Kilinskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego.

Uchwałą Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego Pan Andrzej Bystry został wyróżniony ZŁOTYM MEDALEM imienia Jana Kilinskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego.

Uchwałą Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego Pan ROMAN MARKOWSKI został wyróżniony PLATYNOWYM MEDALEM imienia Jana Kilinskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego.

http://ocrwk.pl

Swieto Patrona OCRWK 1Swieto Patrona OCRWK 2Swieto Patrona OCRWK 3

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.