środa, 19 czerwiec 2024
poniedziałek, 20 maj 2024 13:53

POLAGRA bezpłatna dla branży mleczarskiej. Oto szczegóły

Przeczytasz w: 1 - 2 min

Przedstawiciele branży mleczarskiej będą mogli zaprezentować swoje produkty na targach POLAGRA, nie ponosząc za to żadnych kosztów. To wszystko dzięki współpracy Polskiej Izby Mleka z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Polska Izba Mleka, czyli największa organizacja branży mleczarskiej i Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę o współpracy przy organizacji targów POLAGRA, które odbędą się w Poznaniu 25–27 września 2024. Dzięki temu przedstawiciele firm branży mleczarskiej będą mogli, nie ponosząc żadnych kosztów, uczestniczyć w wydarzeniu i zaprezentować swoje produkty swoje na wspólnym stoisku Polskiej Izby Mleka. Jego łączna powierzchni to niemal 200 m kw.

Udział w targach to dla polskich firm branży mleczarskiej doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycie nowych kontraktów.

Polskie firmy branży mleczarskiej aktywnie uczestniczą w targach poza granicami kraju, niemniej ranga Międzynarodowych Targów Poznańskich, które skupiają wystawców i odwiedzających z różnych stron świata, to szansa i ogromne możliwości handlowe, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Targi POLAGRA,  zaplanowane na 25-27 września 2024, składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA. W tym czasie cała branża spożywcza może spotkać w jednym miejscu, czyli na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wszystkich zainteresowanych już teraz serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Targów Polskiej Izby Mleka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat udziału w targach POLAGRA 2024.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.