środa, 19 czerwiec 2024
piątek, 01 styczeń 2021 14:59

„Food Process – Sterilization” - aplikacja dla użytkowników autoklawów

Przeczytasz w: 1 minutę

Powstała aplikacja do obliczania zapotrzebowania na parę przy procesie pasteryzacji i sterylizacji w autoklawach oraz obliczania wartości sterylizacji.

Do pobrania z witryny: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thermal_process

Aplikację udostępniła firma Thermal Process Systems, Certyfikowany Partner francuskiego producenta autoklawów Lagarde. Ma to związek z zapowiedzią otwarcia nowego centrum kompetencji przez Thermal Process Systems, w którym firmy planujące zakup autoklawów będą mogły przeprowadzić testy swoich nowych produktów i opakowań.

Jak powiedział inż. Rik Valk, Dyrektor Thermal Process Systems: „Od 15 lat wspieramy naszych klientów z branż mięsnej i dań gotowych naszą fachową wiedzą. Opracowując nasze rozwiązania zawsze bierzemy pod uwagę to, co jest najważniejsze dla przetwórców: jakość produktu końcowego i jego koszt jednostkowy. Wiemy, jak ważne obecnie są oszczędności w zakresie użycia pary i wody. Prezentowana aplikacja pokazuje tylko wycinek naszych możliwości. Jestem przekonany, że firmy zainteresowane zakupem autoklawów, przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat technologii, zechcą skorzystać z usług naszego centrum kompetencji.”

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.