środa, 20 styczeń 2021
środa, 22 maj 2019 09:09

Producent precyzyjnych krajalnic do żywności

Firma Grote jest producentem precyzyjnych krajalnic do żywności. Specjalizuje się w technologii plastrowania i nakładania, a swoje urządzenia zaprezentowała na targach IFFA we Frankfurcie nad Menem w dniach od 5 do 9 maja 2019 roku.

„Od ponad 50 lat cieszymy się zaufaniem klientów. Zwłaszcza jeśli chodzi o plastrowanie szerokiej gamy produktów, w tym mięsa”, mówi CEO Bob Grote. „Nasze najlepsze w swojej klasie krajalnice są dostosowane do plastrowania boczku, Deli, Cordona Bleu, Jerky, Berner Würstel i innych rodzajów przetworzonej żywności. Nieustannie współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić im wysokiej jakości powtarzalne plastry, najwyższą wydajność oraz niezawodne, godne zaufania maszyny projektowane przez Grote.”

Na wystawie prezentowane będą modele 613 MultiSlicer, Log End Slicer, Peppamatic, Modular i Slicer Applicator.

Modele aplikatorów modułowych mają konstrukcję umożliwiającą plastrowanie i nakładanie produktu bezpośrednio na ciągłe linie ciasta. Na pasy piekarnicze i ruchome obiekty, takie jak: tacki, paszteciki mięsne, kanapki i pizza.

Model 613 firmy Grote to wszechstronna krajalnica do różnorodnych zastosowań, w tym krojenia masowego, układania w stosy i rozdzielania na porcje. Przyjazna dla użytkownika klawiatura ułatwia sterowanie i obsługę, a opływowa  sliced deli meatsi mobilna konstrukcja maszyny ułatwia czyszczenie i przemieszczanie w miejscu.

Log End Slicer jest specjalnie zaprojektowany do odzyskiwania użytecznych plasterków z każdego końca produktu - zwiększając wydajność i eliminując przeróbki i ręczne krojenie. System automatycznego ładowania podaje końcówki do krajalnicy, aby odzyskać plastry premium z wcześniej odrzuconych końcówek. Krajalnica Log End jest idealna do dużych operacji krojenia mięsa delikatesowego.

Peppamatic jest niezastąpioną maszyną do produkcji pizzy na całym świecie i podstawową częścią linii do nakładania dodatków na pizzę Grote. Umożliwia pokrojenie i nakładanie na przykład salami na 45 pizz o średnicy 30 centymetrów w ciągu minuty, pracując na jednym pasie. Dostępne są również konfiguracje wielopasmowe.

Najważniejszym atutem krajalnic Grote jest ich elastyczność i szybka, beznarzędziowa zmiana ustawienia z jednego rozmiaru produktu na drugi. Wysoka jakość urządzeń Grote Company nie kończy się na jej konstrukcji. Dbamy również o wszystkie pozostałe współpracujące ze sobą elementy.

Z taką sama pasją zaprojektowaliśmy unikalny system ostrzy AccuBand®. Ostre, bardzo mocne ostrza taśmowe są dostępne w kilku wariantach. Za każdym razem zapewniają doskonałą jakość plastra. Ostrza są jednorazowe i łatwe do wymiany, skraca to czas przeznaczony na ostrzenie i odkażanie. Wszystkie nasze ostrza AccuBand® wykonujemy w naszym zakładzie Columbus pod nadzorem fachowców na specjalistycznym, najwyższej jakości sprzęcie. 

Pracownicy firmy Grote gwarantują duże zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego klienta, a ścisła współpraca naszego zespołu pozwala rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Z dumą dbamy nie tylko sprzęt, który budujemy, ale także ludzi, którzy go obsługują. Zapewniamy szkolenia i pomoc za każdym razem. 

Odwiedź specjalistów ds. aplikacji firmy Grote Company, aby omówić potrzeby związane z plastrowaniem  mięsa i produktów mięsnych  na targach IFFA 2019 lub odwiedź stronę grotecompany.com/slicers, aby uzyskać więcej informacji.

grote logo

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.