sobota, 05 grudzień 2020
poniedziałek, 14 styczeń 2019 13:36

Nowe rozwiązania technologiczne w produkcji wrapów, krokietów oraz plastrowaniu świeżych warzyw i owoców - nowe produkty Grote Company w 2018 roku

W Grote Company nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem oferowanych produktów oraz budujemy innowacyjne rozwiązania dla firm wykonawczych i produkcyjnych. Nasze rozwiązania przynoszą wymierne korzyści dla klientów, którzy wdrożyli je w swoich firmach.

W roku 2018 wprowadziliśmy na rynek dwie nowoczesne maszyny przeznaczone dla przemysłu spożywczego: Krajalnice 613 Fresh Produce oraz Liniowy Podgrzewacz do Tortill.

Nowa krajalnica 613 Fresh Produce jest specjalnym, uproszczonym modelem naszej Wielofunkcyjnej Krajalnicy 613-VS2. 

grote2

Masowo kroi wiele różnych owoców i warzyw, a także oferuje szereg nowych charakterystycznych cech, przeznaczonych specjalnie dla cięcia świeżego produktu, w tym: proste sterowanie ręczne, przenośnik wyjściowy z płaskimi taśmami i nowe elementy napędowe ze stali nierdzewnej.

Te nowe funkcje zostały zaprojektowane, aby wypełnić najnowsze przepisy sanitarne oraz spełnić wysokie standardy i normy dla tych procesorów, w tym FMSA.

„Projektujemy urządzenia w oparciu o 10 zasad projektowania sanitarnego Amerykańskiego Instytutu Mięsnego od 15 lat, co pozwala nam być innowacyjnym dostawcą maszyn do plastrowania świeżych produktów oraz klientów, dla których dopiero zostały wprowadzone standardy i przepisy, które należy rozważyć i dostosować się do nich”, mówi Prezes Grote Company Bob Grote. „Krajalnica 613 Fresh Produce jest zaprojektowana ponad bieżącymi wytycznymi FMSA, zapewniając zgodność przez cały okres eksploatacji maszyny”.

Nowy Liniowy Podgrzewacz do Tortilli wykorzystuje ceramiczne elementy grzewcze i opcjonalny system mgiełkowy do kondycjonowania tortilli i płaskich naleśników, do napełniania i składania, co radykalnie zmniejsza pęknięcia, poprawia jakość gotowego produktu i zwiększa wydajność.

„Ta maszyna jest optymalnym i nowatorskim rozwiązaniem dla przetwórców, którzy chcą zwiększyć produkcję i wydajność swoich wrapów, burrito oraz krokietów. Nie tylko poprawia działanie, jego konfigurowalna, modułowa konstrukcja pozwala na szybkie zmiany przepisów i cykle sanitarne”.

grote logo

 

 

 

 Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi maszynami, z przyjemnością odwiedzimy Państwa zakład w celu przedstawienia szczegółowych informacji. Prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową: www.grotecompany.com

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.