piątek, 27 maj 2022
poniedziałek, 22 listopad 2021 12:49

Fenix Systems działa na rynku już ponad 20 lat!

W tym czasie dostarczyliśmy  tysiące urządzeń, wykonaliśmy ponad 2 tysiące instalacji, zdobywamy doświadczenia, wiedzę, obserwujemy trendy, nowości  i nieustannie rozwijamy się.

Mamy ten przywilej, że niemalże wszystkie firmy z branży spożywczej używają maszyn i urządzeń dostarczonych przez Fenix Systems. Dane nam jest współpracować i towarzyszyć we wzroście wielu firmom, które obecnie zajmują miejsce w pierwszym szeregu najwyżej notowanych przedsiębiorstw. Dostarczamy maszyny także do dużej ilości średnich i mniejszych firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb, z jednym najważniejszym wspólnym mianownikiem - w naszej ofercie zawsze znajdują się urządzenia najwyższej jakości.

Firmy, które reprezentujemy i mamy na to wyłączność, to światowi liderzy w swej dziedzinie.

Sprzedajemy najwydajniejsze i najdokładniejsze naważarki. Bez względu na to, czy produkty są: świeże, mrożone, kruche, o trudnych kształtach, lepkie, suche, sypkie lub granulowane, mamy szeroki asortyment modeli naważek wielogłowicowych, które pomogą zwiększyć wydajność i zredukować straty.

Wipasz 14 head SF chicken in screws needs doctoring IMG 9639 PR shot

Automatyczne wagi kontrolne zaprojektowano tak, aby produkt na nich kontrolowany zawsze był zgodny z najostrzejszymi normami i standardami. Na wagach kontrolować można najróżniejsze opakowania, między innymi: torebki, tacki, kartony, itp. Różne systemy odrzutu opakowań lub produktów o niewłaściwej masie, dostosowujemy do produktu i wymagań klienta.

Wykrywacze rentgenowskie X-Ray wykrywają w opakowanym produkcie zanieczyszczenia takie jak: metal, szkło, kości, muszle, kamienie, twarda guma i tworzywa sztuczne, aż do 0,3 mm wielkości! X-ray zapewnia nie tylko to, że opakowania nie zawierają ciał obcych, lecz także, że same produkty nie są uszkodzone lub ich nie brakuje.

Detektory metali CEIA wykrywają w produkcie najmniejsze zanieczyszczenia - wszelkiego rodzaju elementy metalowe (magnetyczne i niemagnetyczne, włączając stal nierdzewną), aby móc przekazać klientom bezpieczny produkt.

W ofercie posiadamy unikatową kartoniarkę Tiber Pack model multiwrap, która może pracować na wielu różnych typach opakowań. Na przykład  - Jedna kartoniarka może pracować na pięciu typach kartonów: display box, tray+lid, american case, wrap around, tray. Multiwrap zapewnia niezwykłą dokładność wymiarową oraz wysoką wytrzymałość opakowań.

Roboty przemysłowe Skilled oraz bezobsługowe wózki LGV są niezawodne. Pracują bezwypadkowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,  odciążając pracowników od monotonnej i  ciężkiej  pracy. Roboty Skilled mogą obsługiwać kilka linii w tym samym czasie – układając nadchodzące, różnego rodzaju opakowania końcowe np. kartony, worki, zgrzewki, rolki czy zwoje.

Dostarczane przez nas owijarki paletowe Movitec, w sposób automatyczny, prawidłowo zabezpieczają ładunek na palecie, poprzez owinięcie go folią rozciągliwą. Mogą pracować na liniach produkcyjnych, gdzie obsługiwane jest nawet 160 palet/godzinę.

Wipasz Xray with ok screen II IMG 9532 PR shot

Fenix Systems ma ambicję, aby nasza oferta zawierała rozwiązania zgodne z najlepszą myślą technologiczną. Posiadamy niezwykle kreatywny, rozbudowany dział projektowy. Dostarczamy maszyny oraz kompletne linie do pakowania w projektach, gdzie budowany jest nowy zakład lub następuje „odświeżenie” parku maszynowego. Pomagamy rozwiązać wszelkie trudne zagadnienia związane z kontrolą jakości, ilości, pakowaniem i magazynowaniem.

Nasz dział serwisu jest również tym, co nas wyróżnia. Serwis zarówno w okresie gwarancyjnym jak  i pogwarancyjny dba o to, by każdy klient był zadowolony. Charakteryzuje nas dostępność, wsparcie merytoryczne dla klienta właściwie o każdej porze, elastyczne terminy instalacji oraz wizyt serwisowych.

Dzięki temu kolejne maszyny i linie dostarczane przez nas regularnie powiększają produkcyjny park maszynowy tych samych i nowych klientów.  Szczycimy się niezawodną pracą tych urządzeń we wszystkich Zakładach.

Mamy poczucie solidarności i lojalności z użytkownikami dostarczonych maszyn. Wsparcie przejawia się także innymi gestami.  Od początku istnienia Fenix Systems, wśród pracowników stało się niemalże tradycją kupowanie do własnego użytku żywności produkowanej przez klientów Fenix Systems. Cieszymy się i reklamujemy każdy nowy projekt i udany produkt naszych Klientów. Bierzemy udział we wspólnych szkoleniach, konferencjach i  akcjach charytatywnych.

Dzięki dostarczanym przez nas urządzeniom mamy pewność, że pakowana żywność jest bezpieczna do spożywania.

logo

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.