środa, 19 czerwiec 2024
piątek, 24 maj 2024 11:40

Wysokowydajna linia do pakowania hamburgerów

Przeczytasz w: 1 minutę

Automatyczna linia do pakowania hamburgerów na tackach zaprojektowana z myślą o maksymalizacji wydajności oraz minimalizacji przestojów.

Linia składa się z podajnika tacek z buforem, automatycznego załadunku hamburgerów na tacki, traysealera TSA 1000D- wysokowydajnego, dwurzędowego traysealera umożliwiającego zapakowanie 120 tacek na minutę w MAP, casepackera CP 200 wyposażonego w robot automatycznie wkładający tacki do kartonów lub skrzynek oraz układu paletyzacji. Całość linii spięta jest taśmociągami i pracuje bezobsługowo od momentu odebrania uformowanych hamburgerów z formierki do odebrania palety z opakowaniami zbiorczymi.

Ulma linia

Traysealer, dla poprawienia płynności pracy i wydajności linii, został wyposażony w podwójny uchwyt górnej folii umożliwiający automatyczną zmianę rolki bez wstrzymywania pracy maszyny. Robot zastosowany w caspackerze umożliwia układanie gotowych tacek z hamburgerami w dowolnych konfiguracjach.

ULMA Group logo

 

 

 

 

 

www.ulmapackaging.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.