piątek, 23 październik 2020
poniedziałek, 27 lipiec 2020 12:47

Osuszacze powietrza firmy LEWACO – gdzie można je znaleźć?

Osuszacze  firmy LEWACO pracują we wszystkich gałęziach przemysłu, wszędzie tam, gdzie kluczowe jest utrzymanie niskiej wilgotności powietrza. Przedstawiamy trzy wdrożenia kompletnych systemów osuszania powietrza.

ASA Sp. z o.o. – Głubczyce

asa

Do tego zakładu dostarczyliśmy dwa adsorpcyjne osuszacze powietrza dla potrzeb utrzymania wilgotności w pomieszczeniach produkcyjnych. Osuszacze powietrza, współpracując z dobranymi centralami wentylacyjnymi, zapewniły utrzymanie parametru wilgotności względnej poniżej 20%RH dla temperatury od +16C do +20C. Zapewnienie niskich warunków wilgotnościowych ma kluczowe znaczenie dla produkowanych wyrobów farmaceutycznych. Jeden z osuszaczy przygotowano w wersji specjalnej, doposażony dodatkowo w chłodnicę wstępną i agregat skraplając wraz z kompletną automatyką sterującą, zabudowany na jednej ramie. Osiąga on punkt rosy powietrza suchego DP=-20C.  

HORTEX – POLSKI OGRÓD

hortex

Zapewniliśmy dobór, dostawę i montaż dwóch systemów osuszania powietrza dla potrzeb osuszania korytarza transportowego i przedsionka między mroźniami. Dostarczone systemy zapewniły:

- Brak występowania lodu w na stropach i ścianach osuszanych pomieszczeń

- Brak występowania lodu na posadzce co poprawiło bezpieczeństwo pracy wózków widłowych

- Zabezpieczenie sąsiadujących z korytarzem mroźni przed powstawaniem zjawisk lodowych

 

IRBIT ROSJA

irbit

Osuszacz powietrza do transportu pneumatycznego dla mleczarni w miejscowości Irbit w Rosji, dostarczony do nowo budowanej przez polską firmę proszkowni mleka. Osuszacz zapewnił:

- brak sklejania się produktu wewnątrz rurociągów oraz na filtrach

- stabilna produkcję przez pełen okres roku, niezależnie od warunków pogodowych

- dokładnie regulowaną temperaturę i wilgotność nawiewanego powietrza.

Lewaco Biuro Projektów i Wdrożeń prowadzi od 1995 roku działalność w zakresie produkcji, dostawy i wynajmu osuszaczy powietrza. W roku 2016 zachowując doświadczenie, tradycję i widzę o technikach osuszania, a jednocześnie wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku powołana została do życia spółka LEWACO Osuszacze Sp. z o.o. 

Szczególną wagę przywiązujemy optymalizacji zużycia energii. Nasi technicy opracowują coraz to nowe rozwiązania i technologie pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji urządzeń. Efektem tego jest powstanie linii energooszczędnych osuszaczy typu BDHM…E z pompą ciepła oraz hybrydowych osuszaczy BDHM…H.

Lewaco Biuro Projektów i Wdrożeń logo

Ul. Warszawska 50i
86-300 Grudziądz

Tel. +48 56 46 221 68

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lewaco Osuszacze Sp. z o.o.

Kłódka 31e
86-318 Rogóźno

tel. +48 56 46 811 77

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.