wtorek, 19 styczeń 2021
niedziela, 01 listopad 2020 10:46

HSG SUN - słońce nie wystawia rachunków

O HSG SUN

Jesteśmy specjalistami w budowie instalacji dla gospodarstw domowych, rolnych i instalacji dla firm.

Budujemy farmy fotowoltaiczne. Zrealizowaliśmy setki projektów od niewielkich, po najbardziej wymagające

 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM?

HSG SUN to świadomie budowana marka, skupiająca wyłącznie fachowców w branży – ludzi z potwierdzonymi sukcesami i wieloletnim doświadczeniem. Na instalacje PV patrzymy kompleksowo – realizujemy opiekę posprzedażową, mocno dbamy o jakość i bezpieczeństwo.

Fotowoltaika jest jednym z bardziej perspektywicznych i przyjaznych środowisku źródeł pozyskiwania energii. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, umożliwiamy naszym Klientom dostęp do niezależnego źródła energii, które daje gwarancje cen, podnosi wartość oraz prestiż nieruchomości czy firmy.

Liczba wolnostojących domów prywatnych w Polsce wynosi ok. 5 mln – jest to liczba potencjalnych klientów. Ponad połowa Polaków mieszka w domach jednorodzinnych.

 

ILE BĘDZIESZ ZARABIAĆ?

30.000 - 40.0000 zł miesięcznie? To jak najbardziej możliwe! To, ile zarobisz, zależy od Ciebie.

 

CO OD NAS DOSTAJESZ?

Szkolenia. Otrzymasz od nas pakiet wiedzy technicznej, ale i handlowej. Spędzisz w siedzibie naszej firmy 1 dzień, w ciągu którego zostaniesz przeszkolony w zakresie technicznym, produktowym, handlowym, jak również praktycznym w ramach obsługi klienta.

Wsparcie przy pozyskaniu klienta. Wzmocnimy działania reklamowe w Twoim regionie, będziemy Ci przekazywać zainteresowanych, potencjalnych Klientów.

Wsparcie marketingowe. Otrzymasz od nas pakiet materiałów marketingowych. Ponadto dotrzemy z reklamą online do osób zainteresowanych z Twojego regionu.

Wsparcie techniczne. Na czas Twojego wdrożenia dedykujemy Tobie opiekuna handlowego.

Sprawdzony sprzęt. Posiadamy kompletne systemy fotowoltaiczne od sprawdzonych dostawców. Komponenty przez nas używane to wyłącznie wiodące, topowe marki.

https://hsgsun.com.pl/

HSG str. 27

Więcej w tej kategorii: « Fotowoltaika na dobre i złe czasy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.